Przegląd słynnych oraz pasjonujących gier na komputer

przed komputerem
Gry komputerowe są bardzo różne, o czym może nas przekonać kilka ostatnich lat przyglądania się sklepowym półkom. W tym czasie ukazały się gry mające najwyższą jakość, w jakie bez obaw mogą grać zarówno dorośli, jak i kilkunastoletnie dzieciaki. Gry te są pozbawione brutalności oraz przemocy, a wiele z nich poza funkcją rozrywkową może dużo nauczyć.

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładem na taką grę może być na przykład , w niej grający musi sterować życiem cyfrowych postaci, rozwija otoczenie gdzie one mieszkają i zdobywa kolejne umiejętności. The sims jest chyba najlepiej sprzedawaną komputerową grą na świecie, kilkanaście milionów sprzedanych kopii w kilkudziesięciu krajach najlepiej mogą zaświadczyć o jej popularności. W grę grają całe rodziny, rodzice z dziećmi, i w dalszym ciągu jest wspaniałą rozrywką dla każdego, kto będzie chciał.

Na przeciwległym końcu sprzedawanych na rynku gie są gry pełne brutalności i przemocy, ale o dziwo także cieszące się dużą popularnością wśród graczy. Przez swoją brutalność przeznaczone raczej nie są dla kilkunastoletnich graczy, ale niestety duża część młodzieży w nie gra, choć zupełnie nie powinno. Do tytułów takich należy na przykład grand theft auto iv premium games gra pc, czwarte wydanie z bardzo brutalnej serii GTA, w jakiej grający mogą się wcielić w kierujących samochodami i im bardziej będą rozrabiać na drodze, tym zdobywają większe doświadczenie.

Typowe w tej grze jest jeżdżenie po chodnikach, uciekanie przed policją, uszkodzenia innych samochodów, a w ostatnich wydaniach także używanie broni. Pierwszą i drugą część można już zupełnie za darmo ściągnąć z serwisów internetowych, pomimo że posiadają one kiepską grafikę to nadal mają rzeszę zagorzałych wielbicieli. Dzisiaj na szczycie popularności jest ostatnie dziecko grand theft auto v pl gra ps3. Grę zakupić można w wersji pudełkowej, a także można ściągnąć z sieci, dokupić sam grand theft auto v pl gra ps3 (zobacz na naszej stronie: ) i zupełnie legalnie zainstalować na swoim komputerze. Grając w GTA trzeba jednak pamiętać o tym, że gra ta zdecydowanie nie nadaje się dla młodszych graczy i pod żadnym pozorem nie powinny w nią grać dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>