Zainteresuj swoją pociechę

Mata piankowa – puzzle
Autor: timsamoff

Posiadanie dziecka to nie lada wyzwanie. Problemy pojawiają się na każdym etapie w życiu malucha – dotyczą tego, jak odżywiać, dobierać ubrania i jak rozwijać. Spora część rodzicieli również nie wie, jakie zabawki podpasują maluchowi. W poniższym artykule postaram się wnieść trochę światła i zaprezentować wam kilka interesujących ofert, na które trzeba zwrócić uwagę rozglądając się po półkach z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla większych dzieci. Przedstawiam lalki monster high.

Lalki monster high bardzo różnią się projektem od pospolitych Barbie. Sportretowani zostali pod ich postacią trochę straszni uczniowie z wyjątkowej szkoły wyższej dla „potworów”. Figurki są intrygująco zaprojektowane i stworzone w ciekawej palecie palecie. Lalki zostały zdecydowanie przeznaczone dla dziewcząt w wieku ponad dziesięć lat. Do pakietu da się nabyć też klimatyczne przedmioty – na przykład pamiętniki oraz albumy do kolekcjonowania firmowych naklejek. Lalki monster high są niesamowicie modne, więc nie zdziw się, gdy twoja latorośl sama poprosi cię o te gadżety.

Małą kobietkę ucieszą na pewno mebelki dla dzieci, idealnie nadające się do każdego typu zabawek. Dziecko pokocha możliwość urządzenia własnego mieszkanka. Taka rozrywka efektywnie pobudza kreatywność, co może przynieść dużą korzyść w przyszłości.

Autor: Plast Team i LEGO ®

Lego Dino to najnowsza oferta od duńskiego fabrykanta klocków. Jak podpowiada nazwa klocków, tematem pakietów są dinozaury. Twoje dziecko będzie asystować bohaterom w łapaniu dinozaurów.

Jeśli interesują Cię interesujące wiadomości i poszukujesz ich na konkretny temat, kliknij w nasz odsyłacz (www.tablicowo24.pl/kategorie/flipchart/). W tamtym miejscu wyszukasz potrzebne informacje.

To fantastyczna okazja dla młodego człowieka, by dowiedział się nieco o tych nieżyjących już stworzeniach – taka wiedza przyda się na pewno w szkole. Zestawy Lego Dino mocno rozwiną twórczość i intelekt dziecka. W salonach firmowych nabędziesz również inne komplety, na przykład z The Lord of the Rings lub sagi George’a Lucasa.

Jeszcze jedną klasyczną pozycją są zabawki matchbox. Mali mężczyźni wprost uwielbiają różnego rodzaju autka i wehikuły, zatem gwarantuję, że będą godzinami bawić się takim gadżetem. Podaruj swojemu małemu mężczyźnie ładny radiowóz, a satysfakcja jego będzie niesamowita.

Źródło: Krainazabawy.pl

2 Responses to Zainteresuj swoją pociechę

  1. Metody Dudek pisze:
  2. Przemek Kucharski pisze:

    Ktoś, kto to napisał powinien dwa razy zastanowić się nim jeszcze raz postanowi cokolwiek napisać. Papier będzie cierpliwy, lecz niekoniecznie taki będzie też czytelnik… Dno oraz kilo mułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>