Dlaczego GTA odniosła taki wielki sukces?

wystawa w sklepie z gta v
Bardzo często sytuacja jest taka, że nawet te osoby, które całkowicie nie interesują się gierkami komputerowymi – albo konsolowymi, po prostu wprost przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najwspanialszą gierką jaka została wydana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie wielu graczy najzupełniej nie zgodzi się z tym.

GTA 5
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże to zapewne coś oczywistego, że dosłownie wszyscy mamy trochę inne gusta. Cóż, z jakiego powodu w takim razie, gdy została wydana na rynku gta 5 (prezentacja gry gta 5 na niezmiernie wielu graczy niemalże nie było w stanie gadać na inne tematy? Można śmiało powiedzieć, że akurat twórcy Grand Theft Auto umiejętnie umieją połączyć fantastyczną fabułę ze względną łatwością. Zatem nawet dzieci bez najmniejszego kłopotu potrafią radzić sobie z obsługiwaniem tej niezwykłej gry. Należy również wspomnieć, że generalnie możliwość bycia gangsterem, który szybko jeździ po słynnych miastach jest praktycznie czymś na wagę złota.

W wielkim błędzie są gracze, którzy myślą, że GTA cechuje wielki schematyzm. Naturalnie może na pierwszy rzut oka istotnie możemy pomyśleć, iż GTA jest jakby nie patrzeć jednym wielkim schematem. Jednak mnogość różnego rodzaju misji sprawia, że bez cienia wątpliwości nie należy tak myśleć. Trzeba mieć nadzieję, iż niedługo ponownie twórcy GTA dadzą miłośnikom następną część gry… Zapewne trochę poczekamy, lecz bez cienia wątpliwości następna część będzie jeszcze bardziej genialna, aniżeli poprzednie.

Jeżeli taka problematyka Cię intryguje, to kliknij tu, ponieważ bardzo pokrewne informacje publikuje właśnie ten artykuł (https://magazynauto.pl/meska-strefa/grillowane-mieso-mozesz-jesc-przez-caly-rok-zobacz-nasze-przepisy-na-dania-z-rusztu-elektrycznego,aid,1616). On też jest wartościowy.

No co, musimy zawsze myśleć optymistycznie.

scena z gta v
Autor: Videogame Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba również powiedzieć, że generalnie Playstation to najbardziej wskazane rozwiązanie dla osób, które pragną grywać w GTA! Fakty są takie, iż choćby playstation network to niesamowita funkcja, dzięki to której nareszcie możemy grać z innymi (nowości z playstation network na Naturalnie Playstation to często znaczący koszt – a więc nie może dziwić, że akurat w Polsce jest sprzedawanych mniej sprzętów oraz gierek, niż w Kanadzie albo Wielkiej Brytanii. Rada dla takich osób, które pomimo kłopotów finansowych nie chciałyby zrezygnować z Playstation? Warto rozejrzeć się po serwisach aukcyjnych.

0 Responses to Dlaczego GTA odniosła taki wielki sukces?

  1. Sulisław Pawlak pisze:

    Nie sposób zgodzić się z pewnymi problemami poruszanymi w artykule. Autor zapewne nie zupełnie wie, o czym gada. Nieco plecie trzy po trzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>