Stawiaj dla siebie inne zadania każdego dnia!

gra komputerowa
Większość z nas ma w domu PS lub komputer. To urządzenia, mogące zaoferować sporo rozrywki na co dzień oraz skutecznie sprawić, iż nie zaczniemy się nudzić. Trzeba te sprzęty przede wszystkim dobrze wykorzystać. Należy nabyć sporo ciekawych gier żeby nasze PS nie stało bezustannie w kącie. Nawet najbardziej zagorzali rywale gier mogą odszukać element odpowiedni do swych zainteresowań.Rozgrywki mimo stereotypów to w dzisiejszych czasach nie tylko przemoc, ale także opcja na kreowanie własnych możliwości. Pomagają również się odchudzić przez gry w których pracujemy całym ciałem, co umożliwia nam między innymi PS3. Przedstawiamy część opcji dla ludzi, którzy szukają interesujących rozwiązań na swe urządzenia.

granie na konsoli
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim: gra na komputer Grand Theft Auto IV. Jest to ciekawa rozgrywka (zerknij na to) w której stajemy się facetem, który przeprowadza się do USA, gdzie jego krewniak obiecuje mu zupełnie odmienione, fajniejsze życie. Niestety jednak dowiaduje się, iż rzeczywistość nakreślona przez kuzyna była zdecydowanie oderwana od rzeczywistości. I tak główny bohater ma misję, by w mieście o nazwie Liberty City zmagać się z zadaniami, przede wszystkim z ochroną swego krewniaka. Mamy możliwość jeżdżenia autem ulicami miasta zaprojektowanego w stylu Nowego Jorku.

grający w grę na playstation
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy masz do dyspozycji PS2 to zdecydowanie musisz zapoznać się z grą EyeToy Play 2 Platinum. Z jakiego powodu? Jest to zajmująca oraz współczesna opcja na rozrywkę, a także na zdobywanie ciekawych zdolności – w grze posiadamy możliwość korzystania z aż 12 różnorakich gier, w jakich każdy odnajdzie opcję dla siebie, możesz zostać karateką, kucharzem albo piłkarzem. Świetna gra dla dużej rodziny o zróżnicowanych zainteresowaniach. Info na temat możesz zobaczyć i tutaj: Grand Theft Auto IV – Premium Games Gra PC.

Dla posiadaczy PS3 świetną grą jest Sports Champions 2. Przy pomocy kontrolera ruchu posiadamy opcję by korzystać z dyscyplin takich jak boks, narty oraz kręgle. Mamy możliwość tworzyć rozgrywki nawet dla czterech graczy! Świetna alternatywa na zabawę dla znajomych i rodziny. Kolejną możliwością na PS3 jest Pro Evolution Soccer 2013. Dla miłośników piłki nożnej. Grając w tę grę możesz poczuć się jak prawdziwy gracz lawirujący po boisku z znanymi piłkarzami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>