Gdzie na wakacje – rady

morze
Wczasy 2015 najwyższy czas już zaplanować. Gdzie, kiedy oraz za ile? Podpowiemy ci tańsze i mniej popularne pomysły dokąd na wakacje 2015. Dokąd wybrać się na urlop, aby zapłacić mało czy nic, jak także kiedy oraz w którym miejscu można zrobić sobie najlepsze wczasy, pauzę w nauce lub spędzić czas pośród seniorów. Dla każdego coś miłego!

wakacje
Źródło: iiimillenium.pl

Najbliżej oraz najekonomiczniej prawdopodobnie spędzisz wczasy w Europie. Na północy i zachodzie może być troszeczkę drogo, jednakże im bardziej w stronę Azji, tym lato powinno być bardziej akceptowalne cenowo. Costa del Sol, Malaga oraz cały region Andaluzji to przypuszczalnie najbardziej hiszpańskie obszary w tymże kraju – według powszechnej opinii. Wielu z wczasowiczów ląduje na jednym z ogromnych lotnisk w Hiszpanii i jedzie autobusami podstawionymi przez touroperatora wprost do hotelu z basenem.

Jeżeli potrzebujesz odpocząć, śmiało. Ale warto także pozwiedzać tą okolicę. Malaga jest wspaniałym miastem – doskonałym do powszedniego życia i odpoczynku. Podmiejskim pociągiem dociera się do wielu kurortów wakacyjnych wybrzeża Costa del Sol. Wybór propozycji dla turystów jest faktycznie obszerny, zatem zarezerwujesz coś dla siebie bez kłopotu. Tanie linie lotnicze zabiorą cię z naszego kraju – z z Wrocławia oraz Krakowa jak też z Budapesztu. Starczy wbić w wyszukiwarce frazę: biuro podróży Wrocław, aby nabyć bilety.

Osobiście uznaję Barcelonę za najładniejsze miasto, jakie widziałem. Są łańcuchy górskie, są doliny, jest przede wszystkim morze i ten wspaniały, ulotny klimat wspaniałej metropolii, w której da się żyć. Wielu rodaków ląduje w tymże mieście czy okolicy i udaje się w głąb kraju. Jeśli jeszcze tutaj nie byliście, zdecydujcie się na lato albo chociaż na weekend. Zakochacie się z pewnością. Tanie loty (przejdź do serwisu) osiągalne są z Wrocławia, Warszawy, Krakowa i Poznania jak też z Katowic.

Nicea to najważniejsze miasto Lazurowego Wybrzeża. To prawda, że przeważają tutaj jachty jak też bogactwo, ale choć raz dobrze jest zwiedzić Saint-Tropez bądź filmowe Cannes. Poza tym można w tym miejscu spędzić wczasy w cenie blisko 1500 zł za 7 dni. Znajdziemy w tej okolicy tor Formuły 1 w Monako, a także fabrykę czekoladek Alexandre w Roubion.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>