Wciągające komputerowe gry menedżerskie dla każdego

szkolenie dla kadry menedżerskiej
Dysponowaniem sieciowymi zasobami zajmują się przez wiele godzin dziennie setki ludzi na świecie. Męska część użytkowników sieci rozumie pod tym słowem piłkarskiego Football Managera. Poza popularnym FM, w internecie wyłapiemy jednak dużo innych gier menedżerskich o różnych profilach sportowych, również hazardowych.

Zwolennicy przesiadywania online godzinami mają w czym wybierać. Miłośnicy speedwaya dysponują możliwością kreowania wyjątkowej drużyny żużlowej, rozwoju umiejętności zawodników i infrastruktury sportowej. O całości przekonamy się sięgając po grę o nazwie Speedway Manager SCM. Identyczne zasady stosowane są przy zarządzaniu Formułą 1 (F1MMO), graczem tenisowym (Rocking Rackets), czy skoczkiem narciarskim (Ski Jumping Manager). Najwięcej odmian, bo przeszło setka, występuje w piłkarskich menagerach. Gry menedżerskie w przeciwieństwie do zręcznościówek skupiają się nie tylko na rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim na zarządzaniu kapitałem i umiejętnościami – w grach tych dysponujemy bonusami. Jako sieciowi zarządcy klubów żużlowych, siatkarskich itp.

Zajmujący wpis? Jeżeli tak uważasz, to kliknij tu, w serwisie kurs na żeglarza jachtowego, który tam miejscu odnajdziesz, również jest coś ciekawego.

odpowiadamy za doprowadzenie danego klubu i sportowca na szczyt fikcyjnej kariery. Także od nas zależy stworzenie dla drużyny jakościowej bazy przygotowawczej, terminowe płacenie pensji, czy dbanie o wskaźnik zdrowia i przemęczenia sportowca (także w wirtualnym świecie nasi reprezentanci potrafią się męczyć).

Praca zespołowa
Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com

Odstawienie najlepszych piłkarzy, bądź zrobienie sobie przerwy (skoczek, tenisista) da im możliwość odzyskania płynności i redukcji przemęczenia – niczym w rzeczywistości.

Gry (gry menadżerskie), to także możliwość realizowania i testowania się jako bukmacher. To doskonałe narzędzie do sprawdzenia swojego „karcianego” i ruletkowego szczęścia (rzecz jasna za wirtualne pieniądze). Rzeczywiście takie gry mogą się okazać typowaniem na zwykłym forum i przypominać zabawę internautów, którzy typują mecze ulubionych lig i przewidują osiągnięcia swoich ulubieńców narciarskich, tenisowych itp.
Taka zabawa nic nie kosztuje, daje za to wiele frajdy z rywalizacji z osobami o podobnych zainteresowaniach. Sukces w wirtualnym zarządzaniu może stać się impulsem do pójścia do zakładu bukmacherskiego i dalszej zabawy – już za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>