Letni sezon na urlopy jest już tuż tuż

Sezon urlopowy już niebawem, będziemy mogli uznać za otwarty. Doskonałą okazją na otwierający wyjazd będzie długi majowy weekend, który w Polsce uważa się za idealny termin dla pierwszych wojaży. Każde biuro podroży oferujące swe usługi na terenie naszego kraju znakomicie wie, że jest to pierwsza okazja do sprzedania sporej liczby różnych wycieczek. Na pewno w tym roku dużym zainteresowaniem będzie się cieszyła Hiszpania.

wczasy, wakacje, last minute
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Do podróży w ten ciepły region Europy Polaków skłania pogoda, która w naszym kraju nie daje powodów do zadowolenia. Temperatury nieco powyżej 0 przez pierwsze 4 miesiące, sprawiają, że wielu tęskni za gorącymi promieniami słońca. W Hiszpanii ciepłych dni jest pod dostatek.

Zachęcamy – naciśnij tutaj wypożyczalnia rowerów białka tatrzańska i wejdź na kolejną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe i rzetelne informacje.

Celem podroży naszych krajan z całą pewnością będą hiszpańskie archipelagi. Jeśli chcemy wybrać się gdzieś bliżej, dobrym rozwiązaniem będą dla nas Baleary. Najbardziej znaną wyspą tegoż archipelagu jest Majorka, więcej ofert: . Jest to stricte wypoczynkowy zakątek, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim gości z Niemiec czy Wysp Brytyjskich. Na Majorce nie brakuje miejsc, w których możemy się super zabawić. Kluby disco jak również restauracje są tutaj otwarte 24 godziny w ciągu doby. Trzeba pamiętać, że z racji dużych temperatur, które spotykamy w tym zakątku Europy, aktywne życie rozpoczyna się tu dopiero nocą, gdy temperatura jest bardziej sprzyjająca spacerom oraz poznawaniu miasta.

wakacje, wczasy

Równie wziętym kierunkiem, jeśli mówimy o Hiszpanii są także Wyspy Kanaryjskie. Są one nieco oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, ale swoim klimatem ogromnie przypominają to, co można spotkać na Balearach. Jedną z głównych wysp jest Teneryfa. Teneryfa jest takim miejscem, które położone jest bliżej kontynentu afrykańskiego, tak więc należy być gotowym na trochę bardziej egzotyczną pogodę. Z racji większych odległości droga lotnicza jest dłuższa, stąd też i więcej nasz kosztuje. Chętnych jednak nie brak, z racji pełnych uroku plaż jak również i wielu innych atrakcji, które są zagwarantowane gościom w trakcie ich pobytu w komfortowych hotelach, jakie tylko można sobie wymarzyć.

0 Responses to Letni sezon na urlopy jest już tuż tuż

  1. Henio Wysocki pisze:

    Opłaca się koniecznie brać przykład z tego autora. Fajnie wiedzieć, że są w Polsce tacy pisarze, jakim w dalszym ciągu dalej chce się pisać, i to jak pisać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>