Polecamy gry na najnowsze konsole video

PlayStation4
Proponowane obecnie na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie graczy zgodnie ze swoim gustem, a także wedle panujących aktualnie na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz doskonałą jakość zabawy pochwaliło już mnóstwo graczy. Już niedługo będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!

Zbliżająca się wersja gry popularnej od dawna i bardzo lubianej przez graczy Fifa 14 (zobacz nową fife 14) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu choć na chwilę można wczuć się w rolę piłkarza. Zdolności manualne będą tu niezwykle ogromną pomocą, gdyż mnogość możliwych do wykorzystania funkcji wraz ze sprytem i szybkością działania dać mogą wyjątkowe efekty. Dzięki połączeniu sił oraz (więcej w serwisie-przejdź na naszą stronę to łącze) opcji grania w sieci w tę grę przeżyć można znakomitą przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

turniej FIFA
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com

Doceniany szczególnie przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (kontynuuj), K. Yamauchi wypuścił jej nową wersję. Cała seria już od początku jej stworzenia oraz wprowadzenia na rynek cieszy się dużą popularnością, w szczególności ze względu na rozbudowane funkcje oraz znakomitą jakość otrzymywanego obrazu. Znakomity odbiór, wielość funkcji oraz dbałość o szczegóły powodują, że gra w Turismo jest jeszcze przyjemniejsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakie jeszcze unowocześnienia wprowadzi producent.

Rewelacyjny dźwięk polifoniczny zachęci do gry także osoby, które wcześniej niezbyt przepadały za konsolowymi wyścigami. Polecana przez wielu gra Metal Gear Solid (recenzję metal gear solid 5) jest rewolucyjną wersją producenta gier H. Kojima. Jest to gra pierwszy raz wypuszczona na rynek w 1998 roku, z tego też powodu dzięki bogatej tradycji oraz wprowadzaniu innowacji jest dziś tak rozchwytywana. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już teraz, a zadowolenie poczujesz już od pierwszej rundy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>