W jaki sposób przyszykować domek na przyjazd psiaczka?

Ogromnymi krokami przychodzi jedna z najwSPAnialszych chwil w Waszym życiu – już za parę dni odbierzecie własnego maleńkiego psiaka od hodowców.
Na ten moment powinniśmy się niezwykle dobrze przygotować, wszystko powinniśmy zapiąć na ostatni guziczek, w taki sposób ażeby ustrzec się później wielu kłopotów.

zabawki
Autor: COCOONABABY®

Z psiakiem jak z malutkim dzieckiem – przed jego zjawieniem się, dużo rzeczy musimy w mieszkaniu pozmieniać jak też zakupić. Na kilkanaście dni przed pojechaniem po swego szczeniaka warto udać się do sklepu oraz zakupić następujące przedmioty: obroża – dla małego najwygodniejsza będzie cienka skórzana obróżka podszyta mięciutką skórą. Na pewno nie powinna to być obroża z metalu, bo będzie zbyt ciężka jak też nie posiada na ogół opcji regulacji. Najlepiej jeżeli pierwsza smycz będzie smyczą wykonaną z linki ewentualnie taśmy z możliwością dopasowywania długości. Nie jest wskazane wybieranie drogiego posłania dla czworonoga ani w postaci pontonów, ani wiklinowych koszy. Psiaki bardzo kochają gryźć swe legowisko, zatem szkoda wydawać pieniążków na cokolwiek co zostanie spałaszowane w parę tygodni.

Jeśli znalezienie dodatkowych informacji na prezentowany wątek jest dla Ciebie niezwykle ważne, to żeby je zdobyć prześledź witrynę (asterion.com.pl/terapia-kobiet-w-ciazy/), na jakiej je na pewno dostrzeżesz.

Istotne żeby legowisko było dla psiaka jego schronieniem, nie wolno go na nim ukarać. Poza tym winno się znajdować w takowym miejscu, aby czworonóg mógł monitorować co się dzieje w domku. Miski potrzebne będą minimum dwie, jedna na wodę, druga natomiast na karmę. Najlepsze są stalowe miski, bowiem mimo że kosztowne, to są porządne, łatwo je czyścić a także dezynfekować.

Istotne ażeby miska była trochę zbyt ogromna niż zbyt mała – zasadą jest, iż racja jadła zajmuje nie więcej aniżeli jedną drugą miski.
Jeśli idzie o psie zabawki, ich wybór w marketach jest ogromny. Godne polecenia są wszelkiego typu sznury z supłami czy też szmaty najlepiej skórzane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>