W co można grać w wolnym czasie na xbox?

zestaw playstation i gry
Pierwszą grą, która ujrzała światło dzienne jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tamtej pory zmieniło się bardzo wiele, przemysł gier wart jest miliardy dolarów a koszty produkcji niektórych tytułów ocenia się na setki milionów dolarów. Największy udział w tym rozległym rynku mają gry tworzone na konsole – Xbox oraz PlayStation. Niedawno zaprezentowano nową generację tych urządzeń, co zapowiada kolejny przełom w rynku gier.

grający w grę na playstation
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Największe hity
Ostatnimi czasy największą popularność zdobyła piąta odsłona legendarnej gry Grant Theft Auto. W grze tej użytkownik wciela się w przestępcę który ma wielkie długi. Żeby je spłacić, musi napadać na banki i pozostałe instytucje. Seria gier sygnowana tym tytułem jest znana ze specyficznego poczucia humoru, gra ta powodowała również wiele kontrowersji z uwagi na brutalne elementy. Podobnie wysoką sprzedaż ma gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tutaj znajdziesz więcej informacji: call of duty). Jest to gra akcji gdzie gracz wchodzi w rolę żołnierza i wykonuje wiele niebezpiecznych zadań. Jest to następna część widowiskowej serii Call Of Duty, którą użytkownicy lubią za bardzo ciekawą rozgrywkę za pośrednictwem sieci. Jakiś czas wcześniej światło dzienne ujrzała kolejna odsłona największego konkurenta Call Of Duty – Battlefield 4. Jest to także gra akcji, której dotychczasowe odsłony zasłynęły z bardzo dopracowanego trybu rozgrywki przez sieć. Tym razem firma odpowiedzialna za grę zapowiada, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej taktyczna. Gra już na etapie przedsprzedaży zyskała wielkie zainteresowanie.

Inne ciekawe pozycje
Polska również jest słynna na międzynarodowym rynku gier na konsole. Najbardziej znanym tytułem jest gra Wiedźmin, przygotowana w oparciu o serię książek Andrzeja Sapkowskiego. Polscy producenci pracują aktualnie nad trzecią odsłoną serii, która jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w książkach o wiedźminie Geralcie.

Jeżeli chciałbyś wyciągnąć więcej na interesujący Cię temat, z pewnością będzie przydatna bieżąca treść (https://magicplay.pl/). Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, tam zgłębisz swe wykształcenie.

W tym roku miała również miejsce premiera konsolowej wersji Diablo 3, kontynuacji jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów w ostatnim czasie.

Jest to gra w której gracz wciela się w bohatera ratującego wirtualną rzeczywistość przed złymi mocami. Ten typ gier został określony jako hack&slash ze względu na znaczne ilości zabijanych przez bohatera potworów. Jest to jedna z najbardziej kosztownych gier dostępnych w sprzedaży, liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy jednak o tym, że jest to tytuł posiadający ogromną rzeszę zagorzałych fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>