Trochę z sentymentem na temat nowoczesnych rozwiązaniach

audiobooki
Nowoczesne technologie zdominowały nasze życie. Często bezwiednie korzystamy z dobrodziejstw współczesnych wynalazków. Tak samo intuicyjnie jak onegdaj postępowali nasi ojcowie lub dziadowie, posługując się wiedzą zawartą w domowych notatkach, zawierających tajemnicę rodzinną produkcji zakwasu. Drobnych reperacji nauczał ojciec, tajniki przyrządzania potraw zdradzały babcia czy też matka. Było tak jeszcze przed ćwierć wiekiem.

audiobooki - przykłady
Autor: Phillip Stewart
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie nasze życie nabrało rozpędu. Sporadycznie znajdujemy czas na powolny tok klasycznego nauczania. Ponieważ życie nie zna próżni dziurę po starych metodach nauki sztuki życia zajął internet, poradniki książkowe i poradniki audiobooki (popatrz też tu: poradniki). W ten sposób w wolnym czasie możemy z słuchawkami w uszach poradzić sobie z zaszczepieniem drzewek czy z nieskomplikowanymi naprawami domowymi, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na nasz stan konta.

Gdy w ogrodzie i w domu kompletnie wszystko już zostało zreperowane (nowa altanka błyszczy łącznie z zielonym płotem), możemy w hamaku położyć się i posłuchać powieści i opowiadań w formie audiobooków. Czy są to powieści tuzów literatury czy pisarzy mniej znanych (a nawet rozpoczynających karierę „młodych wilków”) nie to jest istotne. Ważne jest to, że odpoczywamy.

Audiobooki (więcej: audiobooki) wkraczają nawet w mogłoby się wydawać tradycyjne ze swojej natury zakątki życia jak religia czy też religioznawstwo. Na rynku można dostać dużą ilość pozycji audiobooków w tym temacie.

Jeżeli interesuje Cię opisywany artykuł, kliknij szybko tutaj, ponieważ ta propozycja (https://artykulyreligijne.pl/ikony-matka-boska) z pewnością również jest warta Twojego zainteresowania.

Dział religia audiobooki nie ogranicza się tylko do dźwiękowych wersji Biblii, można również dostać polemiki teologiczne najbardziej światłych umysłów, od papieży po uczonych świeckich – tak wybitnych jak Kołakowski, który pomimo iż nie wierzył w Boga snuł myśli o religii chrześcijańskiej tak błyskotliwe, że jego twierdzenia o kondycji człowieka i jego relacji z Bogiem wykorzystywane są jako powody w dysputach religioznawczych czy też bywają osnową homilii co ambitniejszych Wikarych czy Proboszczów. Ku pożytkowi i radości parafian.

I tym sposobem nowoczesność wkrada się w każdy zakamarek naszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>