W istocie nie tylko słuchajmy muzyki, ale również ją kreujmy!

Bęben djembe
Codzienne słuchanie muzyki ma na pewno dużo uroku. Przecież niesamowicie trudno tak naprawdę wyobrazić sobie codzienne życie bez ulubionych muzyków: wszyscy mamy różne upodobania muzyczne, lecz to co nas na pewno łączy to wielka miłość do muzyki.

Gra na darbuce
Autor: Dave Catchpole
Źródło: http://www.flickr.com
Wspaniałe zespoły, takie jak chociażby nordycki Gus Gus czy Leonard Cohen sprawiają, że choć świat jest w dalszym ciągu trudny do przyjęcia, to jednak na szczęście jakoś tam mamy możliwość lepiej radzić sobie z problemami. A zresztą nie tylko o to chodzi w pragnieniu słuchania muzyki. No dobrze – bierne przesłuchiwanie utworów muzycznych to coś fajnego, ale tylko granie na jednym z instrumentów może dać ogromną frajdę: przykładowo conga bądź saksofon…

W zasadzie to jest tak, że często mamy sporo talentu, ale jakoś tak nie zauważamy tego.

Czy ten artykuł zainteresował Cię tak intensywnie, że pragniesz zapoznać się z innym? To rewelacyjnie. Zatem tu kliknij, aby przeczytać (http://zabawekczas.pl/produkty/maskotki,2,1650) więcej informacji.

Zatem pewnie sporo osób żyje na typowym poziomie – po prostu nie dostrzegając własnego ogromnego talentu. To może dajmy się sprawdzić, być może saksofon czy darbuki są niejako nam przypisane? To ciekawe, iż niektórzy ludzie przez niemal całe dotychczasowe życie grają na jakimś instrumencie, lecz bez nieprzeciętnego efektu, a tu przyjdzie jakiś 100% nowicjusz, który zagra sobie raz i wyjdzie mu to rewelacyjnie (wkręć się w doskonałąmuzykę i rozpocznij grę na profesjonalnym sprzęcie: nowe conga).

Może wśród czytelników owego artykułu znajdą się prawdziwi wirtuozi, posiadacze talentu, którzy powodują, że ten wielce okrutny świat jest lepszym miejscem. Na ten przykład djembe: egzotyczny instrument, przede wszystkim popularny wśród czarnoskórych muzyków. Jednak nawet najzwyklejszy Nowak, taki człowiek, który jest oczywiście biały, wcale nie musi zakładać, że to coś w zupełności nie dla akurat niego!

Chyba jedyna poważna wada regularnego grywania na instrumencie to znaczący hałas. W szczególności hałas robią instrumenty perkusyjne: nieustanne rzępolenie jest denerwujące, przynajmniej dla osób postronnych. Zapamiętajmy zatem, że nie można przeszkadzać ludziom, warto jakoś temu wszystkiemu zaradzić. Zapewne każdy miłośnik muzyki, po rzetelnej analizie tego tekstu, nareszcie wszystko zrozumie (jeżeli chcesz rozpocząć nowe hobby porównaj ceny najlepszych instrumentów: najnowsze darbuki).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>