Sprawdź, co potrafi uwielabiana przez dzieci maskotka Furby

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Marzysz o psie, ale rodzice nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu chcesz sprawić niespodziankę komuś kogo lubisz? W tej sytuacji najlepiej poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.

furby
Źródło: http://www.flickr.com/

Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i niemal natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że małe małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, zachwycają nie tylko dzieci, ale także ich rodziców.

Mamy zamiar Cię zachęcić do nowej ciekawej strony – kontynuuj przeglądanie (https://dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Wykladziny/83) bez przeszkód, żeby móc zapoznać się z nowymi artykułami na powyższy temat.

Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim pod katem przyszłości, jednak okazało, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo że Furby potrafił porozumiewać się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i dzięki temu pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby (furby więcej informacji) posiada receptory na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na pieszczoty, łaskotki a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż potrafi dziękować i pożegnać nas na dobranoc.

Ekscytujący tekst? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten link, gdyż w witrynie nauka gry na perkusji katowice, którą tutaj znajdziesz, też jest coś ciekawego.

Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób uczulonych na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie zrzuca swego kolorowego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać banalnie prostą i nieodpłatną aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu zdecyduje się na wymarzony dla siebie kolor – więcej info na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>