Płyta Black Sabbath w sprzedaży od czerwca 2013 rokuCo słuchacze mówią na temat najnowszej płyty Black Sabbath?

Wybierając Black Sabbath 13 na prezent dla entuzjasty muzyki heavy metalowej, decydujemy się na nadzwyczaj popularną opcje na rynku. Mnogość dostępnych dziś propozycji powoduje, że klienci wybierają te dla siebie perfekcyjne. W końcu mają w czym przebierać. 13 to dziewiętnasty album studyjny angielskiej grupy Black Sabbath. Wydany został w środku czerwca 2013 roku oraz wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Dopracowanie kolejnych kawałków do ideału zachwyca nie tylko sympatyków heavymetalowych dźwięków.

Black Sabbath 13 czyli ceniona przez słuchaczy propozycja muzyczna

– sklep muzyczny online|TITLE=]Biorąc pod uwagę Black Sabbath 13 jest to w opinii muzycznych fachowców powrót do korzeni grupy. Black Sabbath zapisał się w historii muzyki heavymetalowej jak mało który zespół. Na płycie udziela się też Brad Wilk, który gra na perkuskji grupy Rage Against the Machine oraz grupy Audioslave. Gra z Black Sabbath w charakterze muzyka sesyjnego. Ponadczasowy głos Ozzy’ego Osbourne’a udowadnia uniwersalność propozycji tworzonych przez tę angielską grupę.

Rynek muzyczny został wzbogacony przez kolejną płytę Black Sabbath 13

muzyka
Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com

Wydany w połowie ubiegłego roku album grupy brytyjskiej Black Sabbath to szczególnie dopracowana propozycja, która nieustannie dostępna jest w sprzedaży na rynku muzycznym u nas. Gdy chodzi o Black Sabbath 13 zalicza się do pierwszych albumów studyjnych. Wcześniejszym albumem studyjnym artystów była płyta zatytułowana Forbidden, jaka wydana została w 1995 roku przez Black Sabbath z udziałem Ozzy’ego Osbourne’a. W jej tworzeniu uczestniczył również ceniony basista Geezer Butler. Sprawdź tu:

Czym zaskakuje grupa Black Sabbath na swojej nowej płycie 13?

Gdy przyjrzymy się opcji Black Sabbath 13 jako ich kolejny album wzbudził poruszenie wśród fanów tej angielskiej grupy i nie tylko.

Przeczytaj dodatkowo te ciekawe wskazówki z serwisu, które odnajdziesz pod tym linkiem – one także opisują to zagadnienie.

Dystrybutorzy zauważyli szczególnie wysoką liczbę sprzedanych płyt. Czy to za sprawą udziału Brada Wilka, znakomitego perkusisty? Piosenki takie jak End of the Beginning albo God Is Dead na długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Album powstał w produkcji Ricka Rubina, który jest mistrzem w swojej dziedzinie.

2 Responses to Płyta Black Sabbath w sprzedaży od czerwca 2013 rokuCo słuchacze mówią na temat najnowszej płyty Black Sabbath?

  1. Maryla Dąbrowski pisze:

    Jeden z najlepszych artykułów na ten temat. Pogratulować bardzo dobrej lekkości pióra.

  2. Felicja Pawlak pisze:

    Serce wzrasta, gdy czyta się tak sprawnie zapisane artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>