Sklep on-line dla dzieci –najmłodsi też surfują

zabawki drewniane
W czasach rozwijającej się cyfryzacji coraz więcej maluchów spędza dużo czasu przed monitorem. Od małego przeglądają internet, często nie znając jeszcze literek, po prostu klikając w przyciski. W telewizji istnieją kanały i audycje dla dzieci, tak samo jak i w radiu.

Tutaj jest podobna strona prezentująca tego typu tematykę. Sprawdź także inny świetny tekst na taki temat. On też jest godny uwagi.

Net nie ma takich podziałów. Owszem, są miejsca dedykowane dla najmłodszych, ale internet praktycznie jest nieograniczony. Przemyślmy, jakie zagrożenia niesie niekontrolowanie dziecka w czasie przeglądania stron WWW.

Zabawki drewniane, jedzenie
Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Wielkie centra handlowe przepełnione zabawkami tracą na popularności. Obecnie nie ma tego, czego nie można zamówić w sieci. Maluch przegląda sobie sieciowy sklep z zabawkami, zmęczony rodzic nie ma chęci udać się z nim do tradycyjnego sklepu. Parę kliknięć, kilka cyferek i zabawki dla chłopców i dziewczynek zakupione. Szybko i prosto. Zastanówmy się, czy to nie sprawia, że dziecko stanie się zakupoholikiem? Że pochłonie go wir żądzy posiadania, tak łatwo zdobywając to, czego chce? Że będzie zajęty ciągle oglądaniem nowych i nowych kolorowych zabawek? To szalenie korzystne, żeby dorośli dawkowali młodemu człowiekowi surfowanie na takich stronach. Lepiej będzie samemu użyć ich do zakupu odpowiedniej rzeczy jak np.: jixin kolejka albo .

Czy podoba Ci się ten materiał? Jeśli tak, to zobacz poza tym szczegóły w serwisie laser do depilacji, gdyż one też mogą okazać się dla Ciebie niezwykle interesujące.

Dla opiekunów sklep internetowy z zabawkami to z pewnością wspaniała sprawa, dla dziecka może być to szkodliwe.

Kuchnia, zabawki z drewna
Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Aby ochronić dziecko przed oglądaniem przemocy, nagości, czytaniem wulgarnych tekstów, należy zdobyć specjalne oprogramowanie monitorujące aktywność internetową i zamykające dostęp do podejrzanych stron. Jednakże najistotniejsze zadanie nie należy do maszyny, a do nas, opiekunów. Poświęcajmy dużo czasu naszym podopiecznym, a najlepiej surfujmy po Internecie razem z nimi. W ten sposób złączmy przyjemność z obowiązkiem.

0 Responses to Sklep on-line dla dzieci –najmłodsi też surfują

  1. Michał Nowakowski pisze:

    Kolejeczka dla autora! Wreszcie ktoś to oświadczył bez gadania głupot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>