Lego Ninjago kompletem niezwykle rekomendowanym

zabawki
Duńskie klocki Lego Ninjago wywierają wrażenie na maluchach już następną generację z rzędu. Jedynie wyselekcjonowane specjalnie przez firmę materiały zostały zastosowane do wykonania zabawkowych arcydzieł, które będą służyć przez całe pokolenia! Zestawy klocków Lego pasjonują maluchy. Najmłodsi będą uszczęśliwieni, jeżeli właśnie ten zestaw zostanie im wręczony. Zabawki firmy Lego uczą i bawią, co jest dla maluchów szczególnie istotne. Dzieci odkrywają świat z Lego na co dzień.

Czym zakoczy nas Lego City?

zabawki
Autor: Christina Kessler
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy chodzi o to, jakie zestawy dzieci obu płci preferują w pierwszej kolejności, zwykle odpowiedź jest ta sama: Lego City. Co ma w sobie ten zestaw, pytają sami siebie zachwyceni rodzice. Odnajdywanie elementów podobnych do swojej codzienności, tworzenie innego świata właśnie z klocków lego to sposób na rozwój, którego Twoje dziecko dokonuje na własną rękę. Przez analogię dzieci uczą się codziennego życia, a dodatkowo sprawia im to niemałą frajdę. Trudno znudzić się tak ciekawą kompozycją klocków! Wśród różnych propozycji jest także nurek w butelce.

Klocki zestawem bardzo często wybieranym przez opiekunów

Chcąc dać swojemu dziecku czy maluchowi zaprzyjaźnionej pary rewelacyjny, trafiony najlepiej prezent, warto wybrać wypróbowaną i polecaną opcję. Zabawki edukacyjne to zestaw firmowych klocków, które cechują się niezwykłym bezpieczeństwem. Możesz mieć pewność, że dziecko, biorąc do buzi klocek, nie połknie go. Dodatkowo mamy gwarancję tego, że tworzywo użyte do zrobienia tej kolekcji jest certyfikowane i nie zawiera żadnych niepożądanych substancji.

zabawki
Autor: Christina Kessler
Źródło: http://www.flickr.com

Tomek i Przyjaciele autorstwa Wilberta Awdry’ego

Najmłodsi upodobały sobie również animowany serial, który jest nadawany w telewizji, pt. Tomek i Przyjaciele. Producenci zabawek zauważyli w tej bajce potencjał, dlatego tworzą swoje akcesoria dla najmłodszych na jej podstawie. Tytułowy Tomek bawi się z Twoim dzieckiem już od zaraz. Zagorzali, mali sympatycy Tomka i jego przyjaciół spędzają wspólnie dni, socjalizują się i w końcu zawiązują przyjaźń, natomiast rodzice mogą być szczęśliwi, że ich dziecko kokon niemowlęcy odkrywa swe pasje w tak fascynujący sposób.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>