Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Urodzinowe przyjęcia zawsze budzą duże ekscytacje u maluchów, jednak nie wyłącznie u nich. Rodziciele również mogą mieć dylematy połączone z przekąskami na urodzinowe przyjęcie malucha.

Urządzenia
Autor: Donna & Andrew
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje 2013
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Co powinniśmy podać na urodzinowym przyjęciu, aby nie zawieść dzieci, którym takowe imprezy nierozdzielnie wiążą się ze słodyczami? Zanadto wiele słodkości mogłoby nadmiernie pobudzić dzieci, a w następnej kolejności spowoduje, że będą one ociężałe. Przesłodzenie w połączeniu z dość intensywną zabawą grozi też mdłościami jak też niedomaganiami, jakie mogłyby popsuć przyjęcie. Rzecz jasna nie musimy zupełnie rezygnować ze słodkości lecz po części możesz je zastąpić smakołykami, które będą nie jedynie wyborne, lecz również zdrowe.

Zobacz ten link – to naprawdę świetna propozycja, która na pewno bardzo Cię zaabsorbuje! Nie czekaj więc i zobacz już teraz.

Ważne jest aby menu było dość zróżnicowane tak, ażeby każdy odnalazł coś dobrego dla siebie.

Naklejki na szkło
Autor: popofatticus
Źródło: http://www.flickr.com
Menu dla dzieci powinno być ułożone w szczególności pieczołowicie jak też podane w taki sposób, aby zachęciło do jedzenia najogromniejszego niejadka. Lwie kanapki, spełnią wszelkie owe warunki. Wszystko podane na kolorowych talerzach w bajkowe wzory. Niech będą to bohaterowie z ulubionego filmu, na przykład Kraina Lodu. Przysmaki z owoców na urodzinki malucha serwowane w atrakcyjny sposób skuszą prawdziwych niejadków. Z kilku galaretek o rozmaitych odcieniach a także smakach możesz przygotować nieskomplikowany jak też niezwykle kolorowy deserek doskonały na urodzinowe przyjęcie dla maluchów.

Galaretki przyrządzamy podług receptury na zapakowaniu oraz przelewamy do foremki. Po stężeniu galaretki należy pokroić w kostkę. Następnie układamy je w pucharkach na przemian przekładając przeróżne kolory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>