Przed długo oczekiwanym festiwalem należy się dobrze przygotować

koncert
Tak, sukces, myślisz dość głośno, ponieważ wszyscy towarzysze spoglądają na ciebie ze zdziwieniem. Olewasz to, gdyż twoje emocje buchają jak gorąca para i chcą teraz być tam, gdzie znajdziesz się za parę dni. Tak, jedziesz na własny wymarzony imprezę, zobaczysz na nim swych ulubionych wykonawców, spotkasz grupy, którzy czują to, co ty.

zespół Pink Floyd
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Wejściówkę mocno ściskasz w dłoni, nie możesz jej wszak zgubić.

Pragniesz chłonąć dalej ciekawą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj jerzy zięba sklep internetowy na następnej podstronie.

Pociąg jest też już „zaklepany”, pozostaje tylko czekać i słuchać kapel, które wkrótce usłyszysz na żywo. Całość jest fantastycznie, myślisz, lecz po chwili przychodzi powątpiewanie, ponieważ właśnie dochodzi do ciebie, że nie masz jeszcze całego wyposażenia. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (łańcuchy rap), podobnie nie znajdujesz w swoich zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Migiem nadrabiasz te braki.

Witasz się z kolegą, który także wyjeżdża na festiwal. Oboje wyliczacie między sobą sobą oczekiwania, nie możecie się uspokoić, tak jesteście rozgorączkowani. Znienacka twój towarzysz wtrąca, że wszystko byłoby okej, lecz nie zdążył nabyć jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naklejki dla fanów muzyki), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z każdego gatunku, ale preferowałby posiadać przynajmniej jedną porządną naszywkę.

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz swojego kumpla i mówisz mu o własnych brakach w zaopatrzeniu. Wspólnie dochodzicie do wniosku, że należałoby to nadrobić. Podobnie przydałoby się jeszcze przecież kupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, wspólnie wpadacie na ten koncept i od razu notujecie to na kartce, żeby przypadkiem nie zapomnieć.

I teraz jednakże zamiast biec do sklepu (lub wręcz jechać, bo mieszkasz przecież w małym mieście, gdzie nie ma takich miejsc) wchodzisz do Internetu, konfrontujesz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, że ubiłeś jeszcze lepszy targ, ponieważ nie zapłacisz za opłatę wysyłki! Myślisz, iż całość układa się po twojej myśli. I tak w rzeczywiście jest. A parę dni potem dodatkowo się dowiadujesz, iż twoja ulubiona przyjaciółka również jedzie! No, to będzie festiwal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>