Podarek w sam raz dla malucha – klocki Lego

zestaw klocków Lego
Wybór zabawek dla pociech jest dzisiaj na rynku rzeczywiście dosyć szeroki. To do zadań rodziców należy kupno stosownego artykułu, jaki będzie dzieciom zapewniał optymalną ilość rozrywki i sprawiał, że będą się ponadto doskonale rozwijały. Ciekawym podarunkiem są lubiane na całym świecie klocki Lego, jakie mimo że są sprzedawane w sklepach już od bardzo dawna, dalej cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzisiaj jednakże można nabywać zestawy dla dzieci w różnym wieku oraz o różnej tematyce, jak na przykład zestawy lego galaxy squad. Z jakiego powodu warto decydować się na wyroby marki Lego?

ciuchcia z klocków Lego
Autor: Cyril Bouteille
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim ze względu na fakt, że są dla dziecka całkowicie bezpieczne. Wielkość klocków przystosowana jest do wieku malucha, dlatego nie należy się obawiać, że pociecha je połknie czy zadławi się. Ich budowa jest wynikiem długoletniego doświadczenia.

Lego Star Wars
Autor: R∂lf Κλενγελ
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, trzeba pamiętać, że lego galaxy squad to nie jest zabawka, która maluchowi bardzo szybko się znudzi, ponieważ np.

Jeśli przedstawiany temat Cię zainteresował, kliknij szybko ten świetny link (http://www.collegium-novum.pl/) – znajdziesz tam mnóstwo użytecznych informacji.

ma ograniczone możliwości. Wręcz przeciwnie, klocki Lego sprawiają, że można się nimi bawić długo, układając nowe konstrukcje. Ułożenie określonego zestawu nie jest łatwe, dziecko musi włożyć w to nieco pracy. Układanka wymaga od niego logicznego myślenia, z tego powodu w czasie zabawy maluch się jednocześnie rozwija. Seria opiera się na kosmicznej tematyce, dzięki czemu na pewno przypadnie do gustu wszystkim chłopcom. Jest dostępna na rynku dopiero od 2013 roku. Poszczególne zestawy dają możliwość na ułożenie kosmicznych maszyn, jak przykładowo pełzacz krateru czy wielkie żądło. Rzecz jasna, tradycyjnie już w zestawach klocków Lego sprzedawane są też figurki bohaterów, z którymi dziecko może się utożsamiać.

Układanie takich zestawów jest zazwyczaj dla dziecka dosyć dużym wyzwaniem, tym samym niezbędna może się okazać pomoc rodzica. Świetnym rozwiązaniem będzie zebranie całej serii galaxy squad. Każdego roku bowiem jest parę świąt, które będą dobrą okazją do podarowania dziecku następnego zestawu. Galaxy Squad to klocki, jakie z pewnością nie znudzą się po paru dniach, jako że ich kombinacja daje sporo możliwości zabawy. Jest to jeden z najbardziej rozsądnych pomysłów na prezent dla dziecka. Seria sprawdza się przede wszystkim w odniesieniu do nieco starszych maluchów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>