Piractwo to coś nagannego

Pad, gry na kolsolę
GryGier jest aż tak dużo, że podanie ich wszystkich jest nierealne – zwykła syzyfowa praca, zapewne każdy nieco bardziej zapoznany ze światem gier świetnie wie o co się rozchodzi.

konsola ouiya
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet ciężko wskazać najfajniejsze PlayStation gry akcji – czyli wywodzące się z wyłącznie jednego rodzaju. To dowód na to, iż rynek gier na konsole ma się wyśmienicie. Wszystkim liczącym się producentom gierek szybko rośnie sprzedaż i zyski.

Doskonale, no przynajmniej firmy producenckie posiadają większą liczbę kasy na produkcję kolejnych gier. A to również pokazuje, iż nigdy nie można za bardzo piratować, mimo wszystko w tym momencie producenci mają mniejszą ilość pieniędzy na produkcję takich gier, które są jeszcze lepsze, niż wcześniejsze tytuły.

W wielu przypadkach realia są takie, że piratujemy, nawet nie widzimy w tym niczego złego. Cóż, pewnie mocno nam zależałoby na tym by grywać nieustannie w wyśmienite gry na konsolę PS4, zatem choćby z uwagi na swój interes nie zakładajmy automatycznie, iż bycie typowym piratem nie jest czymś nagannym. Wiadoma sprawa: gry są dużym wydatkiem, faktycznie trudno wziąć na nie pieniądze.

Jednak to akurat żadna sensowna wymówka! Zresztą istnieją skuteczne metody na to by kupić przystępne cenowo platformówki bądź bijatyki na psp. O co tutaj się rozchodzi? Cóż, należy wbić sobie do umysłu, że ogólnie nie w każdym przypadku gry muszą być nówkami. Czy te używane tytuły są całkowicie niegodne zainteresowania? Wydaje się, iż najbardziej istotna jest radość z gry. Nie ma żadnego sensu tak jakby się snobować: bądź co bądź sporo bardziej wskazanym rozwiązaniem jest zakup używanych gier, lecz w nieco większej liczbie. Jest profit? No jasne!

Można wymienić wiele tych miejsc, w których są sprzedawane praktycznie idealne pod względem jakości gry dziecięce psp, bijatyki, etc. Nie obawiajmy się o jakieś tam porysowania, bo w bardzo wielu przypadkach grywalność jest dokładnie taka sama jak w przypadku nowych gier. Trzeba mieć nadzieję, że wreszcie w dużym stopniu obniży się w Polsce piractwo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>