Kolejny rok możemy dodać z góry do niezwykle udanych – koncerty w Polsce

Deep Purple
Nowy rok będzie obfitował w sporo eventów czy koncertów muzycznych, ku wielkiej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyki z naszego kraju, ale również z zagranicy chętnie skorzystają z szerokich możliwości dawanych im do dyspozycji. Od ubiegłego roku niezwykle głośno jest o początkującym zespole brytyjskim Disclosure, jaki z niekrytą pasją tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swe koncepcje. Grupa Deep Purple w Polsce powraca ze zdwojoną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!

Disclosure koncert a radość słuchaczy

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/

Na scenie elektronicznej pojawił się zespół Disclosure, dający koncerty niegdyś jedynie na rodzimych Wyspach. W naszym kraju zaczęto z zaangażowaniem słuchać ich kawałków już w 2012 roku, z tego też powodu grupa Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy oraz Howard Lawrence, pokazują maks swych możliwości, z czym jednak niektórzy fani mogliby się kłócić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już wkrótce pokażą też polskiej publiczności.

Czym zadziwi Deep Purple swoich fanów w Polsce?

Biorąc pod uwagę grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tej grupy legendy. Niesamowicie udane wydarzenia w lipcu 2013 zachęciły wykonawców do ponownego odwiedzenia kraju nad Wisłą. Angielska formacja da popis swoich niesłabnących umiejętności tak w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, jakie przeszły do historii, czyli Smoke on the Water czy inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla entuzjastów ich muzyki.

Marcowy popis grupy Disclosure jeszcze przed nami

Wśród najbardziej interesujących w opinii fanów muzyki z naszego kraju wydarzeń tego rodzaju wskazuje się na grupę angielską Disclosure koncert dającą w marcu w Warszawie. Bilety rozchodzą się w szczególnie krótkim czasie, choć zespół funkcjonuje stosunkowo krótko na muzycznym rynku. Szturmem zdobył on jednak wielu fanów w całym kraju, dzięki czemu pojawia się niezwykle często na szczególnie liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

One Response to Kolejny rok możemy dodać z góry do niezwykle udanych – koncerty w Polsce

  1. Dominika Walczak pisze:

    Ciężko będzie nie zgadzać się z duzą liczbą tak postawionych w tekście tez. Porządna robota!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>