Nagraj niesamowite video poprzez GoPro

Kamera GoPro Hero3
Miłośnicy uwieczniania ekstremalnych zdarzeń sportowych doczekali się sprzętu stworzonego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryterium przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują niebywałą jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości znacznie przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godną następczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością jakiegokolwiek wyboru pola widzenia kamery zapewnia operatorowi rejestrowanie filmów z wielu perspektyw i pod innym kątem.

GoPro Hero3 pomimo mnogości innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i bardziej wydajna od poprzedniczki. Na rynku dostępna jest w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Pojedynczy model ma wbudowany innowacyjny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najdroższa z serii – seria Black Edition urzeka funkcją nagrywania filmów w rozdzielczości 4K – model rejestruje dwukrotnie więcej detali niż w aktualnie używanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach.

kamera sportowa GoPro
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com

Kamery GoPro Hero3 mogą się także poszczycić wytrzymałą i wodoszczelną obudową, która pozwala na filmowanie i robienie zdjęć nawet do 60 metrów pod wodą. Pojedynczy model ma rozmieszczone komfortowe przyciski, które usatysfakcjonują miłośników sportów zimowych, bo będą mogli je obsługiwać nawet w rękawiczkach. Ponadto, sportowe kamery GoPro zostały skonstruowane tak, by do maksimum ograniczać szumy wiatru orazzapewnić operatorowi najwyższą jakość dźwięku.

Czym oprócz tego odróżnia się seria Hero3 na tle poprzednich produktów GoPro? Z użytecznych nowości powinniśmy wspomnieć o funkcji WiFi, która umożliwia bezprzewodowe wysyłanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, posiadające system iOS albo Android. Ponadto, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o pojemnościach do 64GB. Zintegrowane z kamerą wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Firma zadbała także o najszerszy na rynku asortyment dodatków do mocowania kamer na rozmaitych powierzchniach.

Przejdź na następną witrynę i dowiedz się i sprawdź (https://m2t.com.pl/pl/drukarki-kodow-kreskowych-5) więcej o tej samej tematyce. Pod podanym linkiem oczekuje na Ciebie znaczną ilość wpisów.

Wśród propozycji znajdują się, m.in.: uchwyt na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, mocowanie na głowę, mocowanie na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyby, niezawodne nawet przy prędkości 240km/h! Dodatkowo, dostępne są również: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeżeli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), bo będzie unosiła się na powierzchni wody.

jvc gc-xa2 adixxion
Źródło: Kamerynakask.pl

Kamery GoPro Hero (sprawdź na: ) to najlepszy sprzęt dla doświadczonych konsumentów. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już została prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z modelami tej samej klasy i cieszy się niebywałą popularnością wśród odbiorców. I nic w tym zaskakującego, bo ma do zaoferowania naprawdę sporo użytecznych funkcji.

Ekscytujący wpis? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten link, gdyż w witrynie (https://www.sklep.sn-promet.pl/produkt/reczny-ostrzegacz-pozarowy-rop/), którą tu znajdziesz, również jest coś ciekawego!

Dzięki niej możliwe jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, ale rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością trzydziestu klatek na sekundę. Kamery Hero3 to zupełnie nowe oblicze filmowania oraz kolejny krok w kierunku zaspokajania potrzeb fotografujących.

2 Responses to Nagraj niesamowite video poprzez GoPro

  1. Nikodem Zawadzki pisze:

    Niezwykle przystępnie i cudownie napisany tekst . Z niesamowitą radością sama poznałabym autora.

  2. Świętomierz Ostrowski pisze:

    Niesłychanie solidny tekst. Prawdopodobnie, autor znakomicie zna się na przedmiocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>