Planszówki znów wracają do łask

gry planszowe
Mogłoby się wydawać, że kiedy komputery i laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż ciężko nam się bez nich poruszać, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły tylko i wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, iż cały czas gry planszowe posiadają spore tłumy zwolenników, zwłaszcza, iż zezwalają zagrać znaczniejszej ilości osób w tym samym czasie, a więc ma okazję w nie grać cała familia, dzięki czemu bardziej się ona ze sobą scala.

Mamy szanse obracać pieniędzmi

Jeżeli chcemy przyuczyć nasze dzieci obracania kapitałem, podejmowania ryzyka inwestycyjnego, przewidywania co oraz ile mamy okazję stracić w przypadku choroby, to z pewnością świetnie nam w tym wszystkim dopomoże gra Alexander Biznes po polsku Carcassonne. Wspiera się ona na świecie pieniędzy, ale równocześnie jest tak skonstruowana, że tak jak w prawdziwym świecie, tak i tutaj los graczy w dużej mierze zależy od ślepego losu, a więc od tego czy ktoś zachoruje, ulegnie wypadkowi, czy może będzie się radował sporym zdrowiem. Natomiast gra Eurobusiness (Eurobiznes – przeczytaj o tej grze),jest niesamowicie podobna do gry Monopoly, bo odsprzedajemy oraz nabywamy nieruchomości, a warto to robić w tak umiejętny sposób, by przy promocji móc jak najwięcej na tym wszystkim zarabiać.

Gry planszowe również mają dodatki

monopoly gra
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com

Wydawałoby się, że gra planszowa jest niezmienna i niczego kolejnego nie można tam podpiąć. Prawda jednak jest taka, iż mają one też swoje akcesoria, które w każdej chwili możemy nabyć, a gra Carcassonne edycja zimowa, udowadniam nam, że ukazują się też sezonowe propozycje. Co fantastyczne, to wyżej wymieniona gra nie posiada stałej planszy, jedynie jest ona budowana za pomocą kwadratowych płytek, nie mniej może do niej siąść cała familia oraz jednocześnie niesamowicie się zabawić, w czasie takiego spędzania wolnego czasu.

Dajmy szansę grom planszowym

Jeżeli jesteśmy z tych, którzy uważają, że gry planszowe są nieciekawe oraz nie warto sobie nimi zaprzątać głowy, to bez wątpienia musimy dać szansę takim grom i zobaczyć, jak niesamowicie odróżniają się one od tych propozycji, z jakimi spotykaliśmy się jeszcze kilkanaście lat temu.

Dodatkowe treści na zaprezentowany w naszym tekście są Ci niezbędne? Bez paniki. Wejdź w poniższy link i wszystkie inne wątki tu (https://sweet-home.pl/) wyszukasz. Namawiamy!

A kto wie, może tak nam wpadną one do gustu, iż na bardzo długi czas zapomnimy o tych grach komputerowych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>