Może urlop w gospodarstwie agroturystycznym?

Jazda konna
To bardzo dobrze, że ferie w Polsce są podzielone na większą liczbę terminów, ponieważ tak naprawdę niektóre stadniny koni, w szczególności umiejscowione gdzieś w górach, dużo bardziej pękałyby w szwach. Należy wiedzieć, iż ciągle wśród dzieciaków oraz młodzieży rośnie miłość do koni. To fantastycznie, bo w sumie nie sposób wspomnieć o wadach jazdy konnej. Bo i takowe nie istnieją!

Pewnie niektórzy wspomną o tym, że różnego rodzaju wypadki związane z jeździectwem są stosunkowo powszechnym zjawiskiem. Generalnie wypadki się zawsze zdarzają, lecz z pewnością nie są bardzo częste. Człowiek to taka istota, która niejako musi zaakceptować, iż codzienne życie jest pełne także tych przykrych wydarzeń. Nie można automatycznie zakładać najgorszego, przecież wypadki zdarzają się dosłownie wszędzie. Kto rezygnuje z jazdy rowerem wyłącznie z tego powodu, że co jakiś czas ktoś zrobi sobie małą krzywdę? I spokojna głowa, nawet jeśli będzie źle, to przecież doprawdy nie mówimy o czymś mega poważnym. A więc aspekt dotyczący bezpieczeństwa jest już zapewne jasny.

Stadnina zimą
Autor: Kaarina Dillabough
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieci coraz częściej nie posiadają żadnego hobby. Czy oglądanie TV bądź siedzenie przed komputerem mogą być pasjami? Raczej nie. A czyja jest to tak naprawdę wina? Oczywiście rodziców! A więc jeśli jakiś rodzic narzeka na swoje dziecko właśnie dlatego, że zbyt wiele swojego czasu marnuje na TV oraz Internet, to w sumie powinien spojrzeć na lustro. W nim właśnie znajdzie winowajcę takiego stanu rzeczy! Zapewne to trochę okrutnie zabrzmiało, ale nie dyskutujmy z faktami. Zatem niechże chociaż ferie zimowe będą należały do udanych. Któż to wie, może dziecko pokocha konie, siodło i całą resztę?

Praktycznie na 100% pewne jest to, że dziecko w trakcie nauki jazdy konnej nie będzie przesadnie się nudziło. Ambiwalentny stosunek – to najgorsza opcja. Hej, przecież ferie w siodle najczęściej są niemalże przygodą życia (polecane stadniny koni na stronie). A więc niejako obowiązkiem rodzica jest to by przynajmniej zastanowić się czy taka forma spędzania ferii jest czymś ciekawym. Warto zapoznać własną pociechę z ofertami czołowych stadnin, zobaczy się co powie. Tak czy siak takie ferie nie będą gorsze, aniżeli ferie spędzone w domu.

Zwróć uwagę na szczegóły tu (http://www.jk-busczesci.pl/category/man), przeczytasz tam jeszcze bardziej dokładne dane, które na pewno także będą dla Ciebie ciekawe.

Dziecko powinno poznawać świat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>