Zobacz w co będzie grała cała Polska

xbox i playstation na targach
Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą gotówkę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, posiadacze PS3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było rzeczywiście nie wesoło, Xbox 360 pod względem biblioteki gier, bił PS3 na głowę. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale hitów nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasem zrodzi się coś pokroju genialnego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez problemów. Poniżej dwie świetne zapowiedzi gier, które księgarnia Kolporter ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko wyczuć, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami hitów a innym razem przeciętniaków. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali nowe auta, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak za starych czasów. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. A zapowiada się, że tak właśnie będzie

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć czytniki naszych konsolek to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten zdobył już ogromną liczbę fanów. Potyczki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się smakowicie, nowe kampanie, podkręcona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie wiele godzin znakomitej rozgrywki.

Konsolowcy już zacierające rączki bo nie mogą się doczekać tych nieziemskich tytułów jakie zagoszczą w czytnikach PS3. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecankach i przez jesień będzie rzeczywiście w co grać. Aby odczucia były jeszcze lepsze, stwórzmy sobie kącik gracza. Najlepiej podłączyć konsolę do dużej plazmy, a ją powiesić za pomocą uchwytów lub mobilny terminal półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tu: Uchwyty i półki RTV Panasonic – I co ważne, dołączmy do zestawu solidne głośniki. I zatroszczmy się, by nikt nam nie przeszkadzał podczas grania.

Lecz nie tylko wielbiciele konsol mają być ucieszeni. Aktualnie na rynku coraz więcej jest tytułów gier na peceta. Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, aby grać na innym urządzeniu niż konsola, świetnie sprawdzą się na domowych komputerach. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup konsoli albo z jakiś przyczyn nie lubią na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkańców Łodzi: komputery stacjonarne w Łodzi na lub czytniki kodów notebook powinien być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.

2 Responses to Zobacz w co będzie grała cała Polska

  1. Józefa Wojciechowska pisze:

    Bardzo mdło to zrobione. Autor powinien pracować ostro nad stylem i wyborem słów.

  2. Felicja Wysocka pisze:

    Ta sprawa winna być o wiele częściej poruszana w tv. Dobrze, że nareszcie ktoś się nią zajmują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>