Lego Super Heroes – gratka dla fanów mega bohaterów

Lego Super Heroes
Superbohaterowie to postacie ukochane przez każdego malucha, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakikolwiek sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała znana marka Lego i puściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów – na przykład grupy Avengers. Co więcej, zestawy lego super heroes odnoszą się również do innych lubianych postaci. Maluch może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Wybór jest bardzo szeroki.
Klocki Lego z serii Super Heroes są doskonałą zabawką.

konstrukcje z klocków lego
Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie, przed zakupem trzeba zapoznać się ze wskazówkami firmy na temat odpowiedniego wieku dziecka. Produkty dla siedmiolatka nie będą korzystne dla dziecka młodszego, ponieważ może sobie ono nie poradzić z ich ułożeniem. Zestawy posiadają jeszcze jedną istotną zaletę – bawić się nim może kilkoro dzieci, dzięki czemu samoistnie uczą się pracy w grupach. Poza tym, układanie takich klocków jest świetną okazją, by rodzic spędził więcej czasu ze swoim dzieckiem.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz więcej wskazówek tutaj dotyczących rozważanej w tym serwisie kwestii. Te porady niewątpliwie również na długo pozostaną w Twojej głowie.

Bardzo często również dla osób dorosłych jest to faktycznie świetna zabawa, szczególnie że z reguły podczas ich dzieciństwa takie klocki istniały wyłącznie w sferze marzeń.

Układanie klocków rozwija wyobraźnie, uczy logicznego myślenia i przede wszystkim cierpliwości, jakiej maluchy niekiedy nie posiadają. Jest to znakomita alternatywa dla zwyczajnych gier komputerowych, które obecnie odznaczają się tak dużą popularnością wśród dzieci. Trzeba zapytać dziecko, jakiego bohatera lubi najbardziej i wybrać stosowny zestaw. Tym sposobem będzie się miało gwarancję, że nie zostanie on przez malucha szybko odrzucony. Zestawy Lego są bezpieczne i intensyfikują rozwój dziecka.

Na dodatek, wybór w ramach serii jest rzeczywiście zróżnicowany, więc niezależnie od indywidualnych preferencji malucha, z pewnością odnajdzie się zestaw, jaki je spełni i będzie dla niego pasjonującą przygodą. Sam motyw super bohaterów jest idealny dla dzieci, ponieważ każdy z nich, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, mają swoją ukochaną postać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>