Co za zabawka jest najlepsza dla małej dziewczynki?

lalki Monster High
Zabawki są świetnym sposobem na zajmowanie czasu dziecka. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć jest jedynie przedmiotem – okazuje się być kształtującą kreatywność, hobby i inteligencję naszej pociechy. Oprócz tego wpływa na na charakter oraz kształtuje poczucie estetyki. Najważniejsze zastosowanie lalek z perspektywy psychologii jest wpojenie w naszym dziecku poczucia odpowiedzialności, szacunku względem ludzi oraz dbania o swoje przedmioty.

lalka
Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór odpowiedniej lalki okazuje się więc poważną decyzją. Trudnym zadaniem jest więc połączenie swoich własnych chęci podczas kupna zabawki z chęciami jakie wyraża dziecko. Standardowa Barbie może okazać się dla współczesnego dziecka towarem już niemodnym. Jeśli chodzi o popularność można wymienić sporo rodzajów lalek, jakimi dzieci ostatnimi czasy bawią się najczęściej.

Monster High
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle popularne okazują się w ostatnich latach zabawki z kolekcji Monster High. Są to zabawki nieco inne z uwagi na ich ciekawy wygląd. Lalki są postaciami wykreowanymi według sławnych postaci grozy jakimi są Dracula, Mumia oraz wilkołaki. Seria opowiada o lalkach, będącymi koleżankami z liceum. Każda z lalek posiada odmienne hobby i ulubiony szkolny przedmiot, więc każda dziewczynka ma szansę wybrać swoją ulubioną postać. Zabawki te pomagają naszym dzieciom pozbyć się niepotrzebnych lęków, jakie związane zostały z postaciami grozy. Jedną z wyjątkowo lubianych lalek wspólnoty Monster High (Mattel) jest Skelita Calaveras – lalka, której głównym przedmiotem stał się notesik w którym zapisuje każdy dzień. Sprzedawana jest ona często z notesem oraz piórem, co sprawia, że Twoje dziecko również może zajmować się pisaniem a przy okazji rozwijaniem nauki pisania.

Masz zamiar dowiedzieć się więcej informacji na taki temat? Jeśli tak, to kliknij tutaj oraz zdobądź pomocne szczegóły (https://koell.pl/) – z pewnością ono też będzie według Ciebie ekscytujące.

Pełna nazwa artykułu brzmi Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Natępna oferta z straszącej serii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to zabawka o nazwie Rochelle Goyle – upiorna podróżniczka mająca w zestawie dziennik i ubranko podróżne.

Dla rodziców preferujących jednak standardowy wygląd zabawek polecana jest lalka Lalka Zapf Creation Lalka Bobas My Little Baby Born – Nappy Time 817773 (więcej: lalka My Little Baby Born na Jest to lalka bobas, która przemawia i porusza nóżkami. Zabawa z nią to jak opieka nad bobasem – należy zmieniać jej pieluszkę oraz dawać jedzonko, gdyż w innym przypadku zabawka zaczyna płakać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>