Które zabawki są odpowiednie dla Twojego malucha na danym etapie jego rozwoju?

Zabawka Fisher Price
Prawdopodobnie nie istnieje rodzic, który nie słyszałby o firmie stworzonej z myślą o dzieciach. Są bajecznie kolorowe, podsycające ciekawość naszego malucha i zbudowane tak, by ułatwiały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby bezpośrednio przynosiły mu wielką uciechę.

fisher price
Autor: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki edukacyjne mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności. Ulubionym przez dzieci produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który to jest w stanie zająć zabawą malucha na wiele błogich chwil. Albowiem to właśnie poprzez zabawę nasza pociecha opanuje naukę liczb oraz identyfikacji kształtów i kolorów. Maluch ma obowiązek wetknąć do odpowiednich otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę śmieje się, mówi jakie mają kształty i jakie są się na nich cyfry. Wygrywa wesołe melodie i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim.

Ale (sprawdź też tutaj) to niejedynie zabawki. To też wyposażenie dla naszego niemowlaka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy zauważamy, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce dobrać kwadrat do trójkątnego otworu, nie przeszkadzajmy, aby zademonstrować właściwy sposób. Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu. Wszyscy wiemy, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy atrakcyjne modele, które polubi nasze dziecko, np. poznaj gry od

To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Większość zabawek ma wiele ruchomych elementów, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi, posiadają wiele możliwości np. duże auta spełniają zadanie jeździka.

Czy taka tematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę mikołaj do wynajęcia warszawa, która odnosi się do omawianej kwestii, więc niewątpliwie też Cię zaintryguje.

Mają śliczne, żywe kolory i interesujące projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.

2 Responses to Które zabawki są odpowiednie dla Twojego malucha na danym etapie jego rozwoju?

  1. Klaudia Dudek pisze:

    Okropnie źle to zrobione. Autor powinien pracować ostro nad stylem i doborem wyrażeń.

  2. Jozafat Gorski pisze:

    Brawo dla tego pana za nietuzinkowe wyczucie zagadnienia, to takich redaktorów nam obecnie trzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>