Zalety i wady Xboxa oraz PS3

gry na konsole 1
Konsole już na dobre przyjęły się w polskich domach. Kiedyś najpopularniejsze były komputery, ale teraz dzięki coraz to niższym cenom , bardzo często można spotkać konsole. Również to przeważnie konsole wręczane są w prezencie. Czy aby na pewno to opcja dla każdego?

gry na konsole 2
Z pewnością należy zwrócić uwagę, że większa część gier dostępnych na konsole nakierowana jest zdecydowanie do męskiej części odbiorców. To ulega zmianie i coraz więcej nowych gier nadaje się dla wszystkich, albo tworzonych jest z myślą o kobietach. Jeśli zobaczymy np. gry na Xbox 360 to można zauważyć, że jak na razie nadal dominują gry typowo męskie jak bijatyki czy symulatory.

Ps3 czy Xbox?
To też problem w momencie zakupu pierwszej konsoli. Konsola PS3 dawniej rządziła na rynku, jednak Xbox i jego spore możliwości sprawiły, że statystyki sprzedaży PS3 i Xboxa są zbliżone. Kierując się wyborem konsoli można sprawdzić, które gry można kupić na dany rodzaj sprzętu. Zdarza się, że tytuły dostępne są jedynie na danej konsoli, jak np. w Halo można pograć tylko na Xbox360. Cenowo oba sprzęty są podobne, więc tutaj zadecydują inne charakterystyki.

Niedługo nowa generacja
Jeżeli ktoś może wstrzymać się z zakupem to najlepiej poczekać niecały rok. Jeszcze w 2013 będzie premiera następnej generacji PlayStation. Także niedługo zapowiedziana jest premiera nowego Xboxa. Nowe generacje mają premiery nieczęsto, bo co kilka lat.

Nasz link do www intensywny kurs angielskiego online zaskoczy Cię bardzo pozytywnie. Wyszukasz tam ogrom drobiazgowych postów. Zatem nie czekaj i wejdź tam!

Dzięki temu zaopatrując się w aktualną wersję będziemy mieli pewność, że nowe gry będą wyglądały najlepiej jak tylko można.

Duży wybór
Na konsole jest gigantyczny wybór tytułów. Obie generacje są obecne kilka lat na rynku i dzięki temu ukazało się na nie wiele tytułów. Fani sportu będą prawdopodobnie grali w tytuły jak Fifa. Są także bijatyki czy gry zręcznościowe. Wbrew różnym opiniom gry mogą kształcić – można kupić setki. Jako potwierdzenie można przejrzeć gry przygodowe na PS3. Takie gry świetnie rozwijają umiejętności manualne i inteligencję.

Nie tylko gry
Konsole to nie tylko gry. To już multimedialne centrum rozrywki – bez problemu można na nich oglądać filmy, łączyć się z internetem. Metod użycia nowych konsol jest wiele.

Jak widać konsole mają sporo opcji zastosowania. Od bijatyk po gry sportowe – każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego wygląda na to, że jeszcze długo konsola będzie dobrym wyborem.

0 Responses to Zalety i wady Xboxa oraz PS3

  1. Jacenty Nowicki pisze:

    To świetnie, że ktoś porusza tak znaczące dziś kwestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>