Zalety i wady Xboxa oraz PS3

gry na konsole 1
Konsole już na dobre przyjęły się w polskich domach. Kiedyś najpopularniejsze były komputery, ale teraz dzięki coraz to niższym cenom , bardzo często można spotkać konsole. Również to przeważnie konsole wręczane są w prezencie. Czy aby na pewno to opcja dla każdego?

gry na konsole 2
Z pewnością należy zwrócić uwagę, że większa część gier dostępnych na konsole nakierowana jest zdecydowanie do męskiej części odbiorców. To ulega zmianie i coraz więcej nowych gier nadaje się dla wszystkich, albo tworzonych jest z myślą o kobietach. Jeśli zobaczymy np. gry na Xbox 360 to można zauważyć, że jak na razie nadal dominują gry typowo męskie jak bijatyki czy symulatory.

Ps3 czy Xbox?
To też problem w momencie zakupu pierwszej konsoli. Konsola PS3 dawniej rządziła na rynku, jednak Xbox i jego spore możliwości sprawiły, że statystyki sprzedaży PS3 i Xboxa są zbliżone. Kierując się wyborem konsoli można sprawdzić, które gry można kupić na dany rodzaj sprzętu. Zdarza się, że tytuły dostępne są jedynie na danej konsoli, jak np. w Halo można pograć tylko na Xbox360. Cenowo oba sprzęty są podobne, więc tutaj zadecydują inne charakterystyki.

Niedługo nowa generacja
Jeżeli ktoś może wstrzymać się z zakupem to najlepiej poczekać niecały rok. Jeszcze w 2013 będzie premiera następnej generacji PlayStation. Także niedługo zapowiedziana jest premiera nowego Xboxa. Nowe generacje mają premiery nieczęsto, bo co kilka lat. Dzięki temu zaopatrując się w aktualną wersję będziemy mieli pewność, że nowe gry będą wyglądały najlepiej jak tylko można.

Duży wybór
Na konsole jest gigantyczny wybór tytułów. Obie generacje są obecne kilka lat na rynku i dzięki temu ukazało się na nie wiele tytułów. Fani sportu będą prawdopodobnie grali w tytuły jak Fifa. Są także bijatyki czy gry zręcznościowe. Wbrew różnym opiniom gry mogą kształcić – można kupić setki. Jako potwierdzenie można przejrzeć gry przygodowe na PS3. Takie gry świetnie rozwijają umiejętności manualne i inteligencję.

Nie tylko gry
Konsole to nie tylko gry. To już multimedialne centrum rozrywki – bez problemu można na nich oglądać filmy, łączyć się z internetem. Metod użycia nowych konsol jest wiele.

Jak widać konsole mają sporo opcji zastosowania. Od bijatyk po gry sportowe – każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego wygląda na to, że jeszcze długo konsola będzie dobrym wyborem.

0 Responses to Zalety i wady Xboxa oraz PS3

  1. Jacenty Nowicki pisze:

    To świetnie, że ktoś porusza tak znaczące dziś kwestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>