Koniec z nudnymi prezentami urodzinowymi

urodziny
Gdy zbliża się dzień urodzin kogoś z naszych przyjaciół czy rodziny zwykle zastanawiamy się, co takiej osobie sprawić w prezencie. Naturalnie, zawsze w podobnej sytuacji sprawdzi się świetna książka, płyta ulubionego wykonawcy albo perfumy, ale może warto zastanowić się nad czymś mniej oklepanym i standardowym?

Wyjątkowy prezent wcale nie musi być drogi. W zasadzie nie musi być przedmiotem. A gdyby był to choćby dzień w SPA, albo wyjazd do jakiegoś wyjątkowego miejsca. Warto pomyśleć co sprawi największą przyjemność temu człowiekowi, którego chcemy w ten sposób uhonorować. Może jakiś prezent z adrenaliną? Jeśli chcemy sprawić przyjemność kochanej osobie, która jest ciągle aktywna, wiecznie dokądś pędzi i nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu – to doskonały wybór.
Prezentokracja z prezentami na każdą okazję

To może być coś bardzo ekstremalnego, na przykład skok ze spadochronem, albo nurkowanie. Możemy też wybrać wersję light, czyli na przykład kurs nurkowania. Wszystko zależy od upodobań osoby, którą chcemy obdarować, oraz od funduszy jakimi dysponujemy.

Tego rodzaju prezent na urodziny jest najlepszą alternatywą dla oklepanych książek i płyt. Pamiętajmy jednak, by nie przeciągnąć struny.

Zrób krok naprzód i zobacz co posiada proponowana treść (https://lemans.pl/cennik/) – znalezione na niej informacje wciągną Cię kompletnie, gdyż są zajmujące.

Jeśli nie znamy bardzo dobrze upodobań jubilata, należy go sprytnie podpytać o adrenalinowe marzenia. Może się na przykład okazać, że taka osoba marzy o skoku na bungee, lecz ma potworny lęk wysokości. Wtedy lepiej porzucić takie pomysły i spróbować z czymś mniej ryzykownym.

Zwróćmy też uwagę od kogo kupujemy tego rodzaju rozrywkę. Sprawdźmy opinie w internecie. Firma organizująca tego rodzaju rozrywkę musi działać zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dopytujmy czy zagwarantowana jest opieka licencjonowanych instruktorów. To szczególnie istotne, kiedy decydujemy się na bardzo ryzykowne doznania, jak skok z samolotu albo eksploracja głębokich jaskiń. Nie obawiajmy się pytać o uprawnienia i licencje, sprawdzajmy ich autentyczność i zgodność z obowiązującymi dla danego sportu wzorcami. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nikt nie chce w ramach podarku na urodziny doprowadzić do wypadku bliskiej osoby. Bawmy się doskonale, ale z zachowaniem norm bezpieczeństwa!

0 Responses to Koniec z nudnymi prezentami urodzinowymi

  1. Lew Kamiński pisze:

    Hm, byłem raczej sceptyczny, kiedy zaczynałem czytać taki artykuł, jednak obecnie zaczynam rozumieć przekonanie pisarza i prawdopodobnie jednak ma w tym odrobinę racji.

  2. Amadei Olszewski pisze:

    Świetne! Jeden z najbardziej zajmujących tekstów na ten temat, który do tej pory zdarzyło mi się czytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>