Rambo drzemie w wielu z nas

Czołg T-34
Moda na militaria od dłuższego czasu przeżywa renesans. Powodem tego jest fakt, że militarne ciuchy nie tylko są szykowne i oryginalne, a umiejętnie łączone z ubraniami sportowymi powodują, że czujemy się wygodnie i na luzie. Nie bacząc na nasze pokojowe usposobienie pobawmy się więc w zbrojny konflikt, lub chociaż w rewolucję w naszej szafie.

Czołg T-34

Kamuflaż multi cam powstał na bazie kamuflażu wojskowego Scorpion Pattern, wykorzystywanego z powodzeniem w wojsku amerykańskim. Decydenci zdecydowali się jednak na inny rodzaj kamuflażu i tak multi camo trafił na rynek mody. Oszukujące wzrok połączenie plam w kolorach beżu, brązu i zieleni trafiło na wybiegi i do dziś jest wykorzystywane przez wielkich projektantów mody. Firmy takie jak Tru-Spec, Rothco czy BlackHawk specjalizują się w produkcji tej odzieży, gdyż jest ona gwarantem jakości i idealnie nadaje się nie tylko na wyprawy, ale także do codziennego użytku.

Styl militarny w wojsku
Autor: 176th Wing Alaska Air National Guard
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie taktyczne używane przez specsłużby i elitarne oddziały wojskowe mają ogromne powodzenie także na cywilnym rynku. Są zaimpregnowane teflonem, mają pokaźną liczbę wygodnych klapek i schowków, a specjalne taśmy umożliwiają dołączenie ładownic i kieszeni. Są idealne na survival, ale jednocześnie na tyle stylowe, że znajdują zagorzałych zwolenników. Uzupełnione o pasek pleciony z nylonowej taśmy są po prostu wyjątkowym ciuchem prezentującym styl (www.twojapesa.pl/oferta/dla-osob-prywatnych/pelny-remanent/) moro.

Bojówki wojskowe to spodnie moro z charakterystycznym wzorem multi camo, choć ich wariacji kolorystycznych jest niezliczona ilość.

Już teraz wejdź na ten odsyłacz i zweryfikuj u źródła (https://stojo.pl/kubek-stojo-pocket/), aby zdobyć stuprocentową gwarancję, że jakiekolwiek dane uzyskiwane na takiej stronie są pewne.

Ważniejsza niż strona wizualna jest jednak ich jakość, dzięki 50% bawełny i 50% nylonu są bardzo lekkie, a jednocześnie piekielnie odporne. Doskonale sprawują się w każdych warunkach pogodowych. Być może dlatego noszą je ludzie w różnym wieku i o różnych poglądach. Łączy ich jedno – umiłowanie komfortu i tęsknota za prawdziwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>