Przykłady typów gier na ps vita

PlayStation Vita
Pomimo tego, że tablety i smartfony zdobywają coraz większą popularność, to niewielkie konsolki bez przerwy posiadają stałe grono zwolenników. Tak naprawdę przenośne konsole są znacznie wygodniejsze do grania, niż urządzenia posiadające jedynie ekran dotykowy. Na przykład jedna z ostatnio wypuszczonych na rynku konsolek, czyli sony PS Vita to niewielkie, lecz bardzo praktyczne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników grania. Dotykowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to dzisiaj standard pośród urządzeń przenośnych.

konsola PS VITA
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz już nie wszystkie one posiadają tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości sterowania grami podnoszone są na nowy poziom. A coś takiego właśnie chce zaproponować najnowsza konsola sony, dotykowa tylna ścianka umożliwia chwytanie, pchanie i ciągnięcie, czyli ruchy nie używane jeszcze w typowych sprzętach z ekranami dotykowymi.

Jeśli na omawiany wątek masz zapytania, to poznaj więcej detali na prezentowane zagadnienie, wchodząc tu – informacje będą na pewno wartościowe.

Poza tym Sony ps vita wyposażone zostało w obsługę bezprzewodowych sieci, dzięki temu możliwości łączenia się z innymi użytkownikami powiększyły się znacznie. W tym miejscu są oferty fajnych gier: zręcznościówki na PlayStation Vita.

PlayStation Vita typu slim
Autor: Tommy He
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak najbardziej istotną rzeczą, jaka świadczy o popularności tych urządzeń, są gry ps vita. Jest ich oczywiście całkiem sporo, w tym przeboje znane z komputerów i dużych konsol, a wszystkie proponowane są w rozsądnych, akceptowalnych dla większości graczy cenach. Ponieważ sama konsolka jest nieduża, to bardzo dobrze będzie się nadawać do grania w czasie krótkich przerw w szkole albo czekania na przyjazd autobusu. A w tym celu doskonale sprawdzać się będą gry zręcznościowe ps vita, jakie można włączyć na parę chwil i w razie konieczności zrobić sobie przerwę. Dużą popularnością wśród grających zaczęły się cieszyć również gry wyścigowe ps vita (przykłady: gry symulacyjne na ps vita), wygodne użytkowanie i doskonała grafika konsoli sprawiają, że gra się w nie naprawdę wyjątkowo.

No i nie można zapomnieć o miłośnikach czołgów, samolotów czy statków. Gry symulacyjne ps vita to idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią się wcielać w rolę kierowcy lub pilota. A chyba największą zaletą najnowszego urządzenia sony jest to, że każdą z tych gier zagrać można razem ze znajomymi, wystarczy tylko włączyć się do internetu i odszukać chętne osoby na niedługą rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>