Jaki znacie niczego sobie sklep fonograficzny?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Co winien mieć porządny sklep muzyczny? Najważniejsze, co nasuwa się na myśl: płyty CD, winylowe, wejściówki na występy. Winni tam trudnić się ludzie znający się na muzyce, umiejący poradzić. To samo dotyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co jeszcze musi się w nich znajdować?

płyty jako prezenty
Autor: Anita Hart
Źródło: http://www.flickr.com

W tym sklepie amator dowolnego asortymentu muzyki musi znaleźć coś dla siebie, a więc powinny znaleźć się tam rockowe, metalowe czy rapowe flagi, jak również rockowe, metalowe, rapowe klamry do spodni (najlepsze kubki rock,rap,metal), dzięki, takowym będziemy modni w pewnych środowiskach. Powinny tam się znajdować koszulki jak również bluzy danych grup reprezentujących określony rodzaj. Nie obejdzie się także bez drobiazgów, jak naklejki, przypinki czy kubki rockowe, metalowe i rapowe.

Powinieneś mieć świadomość, kiedy wstępujesz do tego sklepu, iż oto jesteś w ogromnym centrum muzyki, dostrzegasz wszystko jak na wielkim ekranie rockowym, metalowym czy rapowym (ekrany rockowe), widzisz koncert (www.stadion.bialystok.pl/home/strefa-biznesu/oferta/koncerty.html

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Nie znajdziesz w tym miejscu miszmaszu muzycznego, chociaż trzeba dodać, że te miejsca to wyjątki. Ci, którzy próbują izolować się w pewnym klimacie albo przerzucić się na sprzedawanie tylko określonego nośnika (na przykład winyle) nie wytrzymują długo na rynku. Wszystko to przez Internet, łatwą osiągalność muzyki i coś, co można nazwać rozdrobnieniem muzyki (niegdyś sprzedawały się całe płyty, dzisiaj pierwszeństwo mają poszczególne utwory, tak zwane, pliki mp3).

Na zakończenie, warto by się zaintrygować, co taki sklep muzyczny będzie miał w przyszłości, i czy w ogóle takie sklepy będą miały racje bytu? To trudn pytanie, ale wygląda na to, że jeżeli tak to jedynie w Internecie., utworzą się miejsca dla melomanów, dla których muzyka, brzmienie to coś jeszcze niż jedynie plik mp3, na tyle więcej, że będą mogli płacić duże środki finansów za płytę Cd czy winyla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>