Charakterystyka nowego popularnego pokolenia twórców

images
Natalia Siebiuła to jedna z najzdolniejszych polskich projektantek młodego pokolenia. Obecnie pracuje nad wzmocnieniem swej pozycji w przestrzeni modowej. Projektuje ona stroje, które są zespoleniem efektownej nowoczesności oraz użyteczności. W swojej twórczości nie kieruje się wielkim przepychem, dlatego też jej stroje nie są zbyt przerysowane czy też ekstrawaganckie. Dla Siebuły moda jest jedynie elementem, który będzie jedynie dodatkiem dla osobowości. Ma ją eksponować, a nie jak ma się to w wielu kreacjach tworzyć.

Autor: Kostrzewa PR
Natalia Siebuła swoje inspiracje czerpie z otoczenia, w którym codziennie egzystuje. Na przykład ogromnym natchnieniem dla Siebuły jest obserwowanie miasta w przeróżnych porach dnia. Ludzie w przeróżnych godzinach mają całkiem inne oblicze, pojawiają się widoczne różnice w ich zachowaniach jak również ubieraniu się.

Szukasz rzetelnych postów na ów temat? Chcemy poinstruować Cię, że teraz je odkryłeś. Należy tylko najechać na hiperłącze.

Jej projekty czerpią wiele również z dźwięków oraz otaczającej muzyki. Według niej moda musi odnosić się do muzyki. Tylko w momencie, gdy w pełni pasują do siebie można powiedzieć o tym, że mamy styczność z pełnią harmonią. Jak podkreśla sama artystka najważniejsze w jej twórczości jest to, by być zdolnym do refleksji na codziennością. Tylko pod wpływem takowych emocji możliwe jest zrobienie czegoś unikalnego.

Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński
Autor: P. Gamdzyk
Źródło: Kostrzewa

Anna Ławska natomiast jest jedną z wyjątkowo utalentowanych projektantek biżuterii, jaka pokazała się w ostatnim czasie na naszym rynku. Jej biżuteria odznacza się ogromnymi walorami estetycznymi. Wysublimowana estetyka przy tym nie oddziałuje na klasę jak również solidność tworzonych przez nią kolekci. Wiele pań chce mieć do dyspozycji dodatki zaliczane do jej kolekcji, albowiem Ławska wielką uwagę przykłada do niepowtarzalnego wzornictwa, które odznacza ją od pozostałych projektantów. Jej kolekcjie biżuterii opierają się przede wszystkim na detalach graficznych, które cechują się dużą delikatnością.

To właśnie takowe połączenie sprawiło, iż mamy tutaj do czynienia z autorką, która bardzo szybko pozyskała sobie uwielbienie bardzo wymagających klientek, które potrafią wydać sporo pieniędzy, żeby tylko nabyć naszyjnik czy też bransoletę, która jest przez Ławską zaprojektowana jak również stworzona.

0 Responses to Charakterystyka nowego popularnego pokolenia twórców

  1. Janusz Kwiatkowski pisze:

    Wznieśmy toast za pisarza! To się nazywa posiadać głowę na karku, a nie dawać się głupotom gazet a, także manipulacji różnorakich mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>