Jak wybrać piękny świecznik na romantyczną kolację dla dwojga?

romantyczny świecznik
Mało rzeczy jest bardziej romantycznych aniżeli klasyczna kolacja przy blasku świec. Żeby jednak mogła sę ona odbyć zawczasu konieczna jest właściwa organizacja. Po pierwsze, przyda się świecznik, w którym pozwoli na bezpieczne ustawienie świeczek i wywarcie lepszego wrażenia. Możliwości wyboru świecznika jest bardzo wiele. O czym pamiętać przeglądając kolejne propozycje?

świecznik
Autor: Blomus
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/1374/edo__cztery_kwadratowe_swieczniki_na_stalowej_tacy

Na samym początku dobrze jest zdać sobie sprawę, że świecznik może być dopasowany do typowych, tradycyjnych świeczek albo też tzw.

Kliknij bez strachu tu a stwierdzisz, że w najświeższym źródle opublikowano niesamowicie interesujące wiadomości. One również są dające do myślenia.

tealightów. Te drugie są ostatnimi czasy niezwykle popularne. Mowa o niewielkich, płaskich świeczkach które znajdują się w aluminiowym krążku. Tealighty prezentują świetnie nawet wtedy, kiedy są zwyczajnie rozłożone na stole czy parapecie. Największego wdzięku jednak przydaje im tylko dobrze dobrany świecznik. Dodatkową plusem tealightów jest to, że nie narobią one bałaganu w trakcie spalania.

Wosk nie rozpływa się wszędzie dokoła. Trzeba jedynie ustawić takie świeczki w świeczniku, ażeby dekoracja prezentowała się bardzo dobrze.Mimo tego jednak możesz także również postawić na klasykę, czyli standardową świeczkę. Do takiego celu najbardziej nadaje się także klasyczny romantyczny świecznik. W wielu ofertach możesz wybrać świeczniki, które pasują idealnie do długich świec. Zwykle zawierają tradycyjne zdobienia, jak na przykład serduszka czy aniołki.

Jeżeli cenisz lub zaproszona osoba ceni taki styl, świecznik może okazać się najlepszym wyborem. Jeżeli natomiast wolisz bardziej nowoczesne stylizacje, świecznik na tealighty będzie zazwyczaj trafniejszym wyborem.Sam styl, w którym zaprojektowano romantyczny świecznik jest również niezwykle istotny. Pamiętaj, że nie wszysty lubią zbyt często powtarzające się dodatki, jak amorki i kwiatki. Wówczas warto postawić na coś raczej designerskiego. Co ważne, nawet najnowocześniejsze świeczniki wciąż odznaczają się tą niepowtarzalną nutką romantyzmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>