W jaki sposób za mniejszą kwotę kupować płyty muzyczne?

artystka grająca na ulicy
W wielu przypadkach sytuacja jest taka, że chociaż kochamy muzykę, najzwyczajniej w świecie można nas zaliczyć do melomanów, na swoje nieszczęście nie jesteśmy w stanie za często powiększać własnej kolekcji płytowej. No cóż, w zasadzie płyty muzyczne są bardzo drogie, najzupełniej odbiegające od typowej wypłaty bądź kieszonkowego. Nikt nie powiedział, że to tylko nasz problem – nawet w bogatych miejscach: Kanada, Norwegia bądź Szwajcaria, często ludzie narzekają na zbyt wysokie koszty!

dalga, muzyka
W dużym błędzie jest ten człowiek, który w takim razie uważa, iż najbardziej wskazanym rozwiązaniem jest piractwo. Można powiedzieć, że choć na tym świecie nie ma zapewne tego kraju, w którym piracenie muzyki nie byłoby modne, to tak czy siak nie można sądzić, iż kradzież mp3 to wskazana postawa. Fakty są takie, iż w wielu przypadkach sytuacja jest taka, że automatycznie zakładamy, iż piractwo jest OK. A prawda jest taka, że pobieranie albumów muzycznych z Sieci to najzwyklejsza kradzież!

Przecież Tom Waits bądź Teresa Werner (więcej znajdziesz tu: Teresa Werner) tracą nieustannie sporo pieniędzy na ich piosenek. Bardzo często piraci mówią, że piracenie to wyłączna opcja, gdyby nie ona to zapewne nie sięgaliby po płyty. Nieco w tym twierdzeniu jest racji, w końcu faktycznie nie mamy za dużo pieniędzy. Oczywiście jest Youtube, ale np. słuchanie albumu w samochodzie to o wiele lepsze rozwiązanie. Jednak wystarczy zapoznać się z danymi – jasno z nich wynika, że jeszcze przed popularyzacją piractwa, wytwórnie muzyczne sprzedawały dużo więcej albumów. To akurat pewne!

Na szczęście nawet dzisiaj meloman ma okazję uaktualnić prywatną płytotekę. Na przykład godne większego zainteresowania są wszelkiej maści promocje cenowe, które są całkiem często organizowane w różnego rodzaju sklepach internetowych. Można śmiało powiedzieć, że porządny sklep muzyczny, który regularnie rzuca swoim klientom atrakcyjne oferty, to generalnie nic rzadkiego.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do nowego postu na podobny temat – w nim znajdziesz ważne wiadomości. Zatem idź do serwisu zarządzanie talentami szkolenie i ciesz się nimi.

Oczywiście i tak złośliwcy mogą powiedzieć, iż takie promocje są beznadziejne, w dalszym ciągu zbyt mocno drenujące portfel, lecz taka jest rzeczywistość. Mimo wszystko warto mieć bogatą kolekcję płyt, bo nierzadko zbieractwo płyt muzycznych to fajna pasja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>