Gry – rozrywka na co dzień gry do pogrania w wolny wieczór

scena z Battlefield
W dzisiejszych czasach gry pełnią już w zasadzie ważną rolę w tworzeniu się poglądów w związku z rzeczywistością oraz jej odczytywania przez młodzież. Do przesady nie będzie należało stwierdzenie, iż to właśnie za pomocą gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości sfer naszych umiejętności. Nieprawdziwe jest stwierdzenie, iż gry nie wnoszą nic pozytywnego – istnieje sporo pozytywnych gier, które sporo mogą wnieść. Nawet gra w której głównym celem jest jedynie o eliminowanie przeciwników czy walka daje możliwość wypracowania w nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów ciekawych opcji.

postacie Call of Duty
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w których strzelanie do wroga stanowi jedyną fabułę. W trakcie rozgrywki mamy możliwość być rolnikiem, który to stara się mieć dobre plony. Mamy możliwość władać rolą, najpierw zyskujemy pieniądze poprzez pracę taką jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym możemy hodować bydło. Farme naszą cały czas unowocześniamy przez kupowanie dobrych urządzeń. Farmą może się zajmować kilku przeciwników w ramach trybu multiplayer.

Ten tekst jest naprawdę ciekawy? Myślimy zatem, że spodoba Ci się też moja strona, na której znajdziesz masę ekstra wiadomości.

Battlefield 3 to gra w jaką mamy opcję grać samodzielnie, albo z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W opcji dla jednej osoby mamy możliwość wziąć udziałw sporej ilości niesamowitych i ciekawych misjach, jakie transportują gracza na teren USA , Europy a nawet na Bliski Wschód.. Jesteśmy np. świadkami sporego trzęsienia ziemi. W wielu misjach bardzo często walczymy w towarzystwie innych żołnierzy przy czym jest opcja wykorzystywania zaawansowanego sprzętu wojennego. Więcej o tych grach tu – Battlefield 3.

Przedsiębiorstwo EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zasypuje nas ciekawymi możliwościami. FIFA 12 to wersja z sporymi nowymi usprawnieniami – sporoaspektów rozgrywki może nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją to gra zdecydowanie mocniej rozbudowana oraz wzbogacona o sporo interesującychmożliwości. Ciekawie o grach także tu: Modern Warfare 3 (Gra PC).

Gdy lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 to będzie tworzyć dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to kontynuacja poprzednich gier Call of Duty: gra polega na walce żołnierzy, przede wszystkim polega na powstrzymywaniu wrogich armii. W grze bitwa toczy się w wielu miejscach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>