Gry na xbox 360

Battlefield na Xbox
Wielu z nas wraca do domu po szkole czy pracy i jedną z rzeczy jaką robi jest włączenie komputera lub konsoli. Gry elektroniczne mogą wciągnąć jak magnes, i obecnie są jedną z najpopularniejszych form rozrywki. Jest tak dlatego, że są bardzo wciągające, niektórzy gracze potrafią pogrywać w gry fabularne xbox 360 przez cały dzień, czasami zaniedbując wręcz swoje obowiązki w szkole czy pracy. Wśród młodych wielbicieli grania z kolej dużym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć przeróżne gry dziecięce xbox 360, kuszące żywymi kolorami i dużą ilością zabawy. Dzisiaj można grać na różne sposoby.

kontroler od Xbox
Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo chętnie wybierane są przeróżne telefony komórkowe i tablety, na większości z nich można bez żadnych problemów grać w niejedną grę. Obecnie sprzedawane sprzęty dorównują poziomem wydajności komputerom sprzed dekady, więc i możliwości które drzemią w małych pudełeczkach z ekranem są bardzo duże. Wysoka rozdzielczość wyświetlaczy, potężne graficzne układy i mocne procesory to coś, co większość z nas każdego dnia ma przy sobie w kieszeni i może w dowolnym momencie użyć przykładowo do zagrania w grę (przykłady: gry w rodzaju bijatyki na xbox 360).

kontroler od Xbox One
Autor: Mecandes
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak prawdziwa koparka dla dzieci wader rozpoczyna się, kiedy się podepnie jakąś konsolę do dużego telewizora. Owszem, zagrać można i na siedmiu calach tabletu, jeśli wraca się tramwajem czy siedzi na przerwie na uczelni. Ale dopiero porządny kilkudziesięciocalowy telewizor z dobrym dźwiękiem może zapewnić rzeczywiście dobrą zabawę, na takim sprzęcie bijatyki na xbox 360 prezentują się rzeczywiście wspaniale, tak że nie będzie się chciało wyłączyć konsoli. Bardzo dużą zaletą konsol jest łatwość i przyjemność samej gry (więcej tu: gry fabularne na xbox 360).

Zalet dużych ekranów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, zupełnie inaczej wyglądać będą gry akcji xbox 360 na większym telewizorze, a inaczej na niewielkich tabletach. Poza tym przy konsolach doskonale będą się sprawdzać wygodne pady, przy pomocy jakich gry są sterowane, a także najróżniejsze gadżety pomagające przy niejednej produkcji, jakich przykładem jest kinect. Pamiętać jedynie trzeba jak się włącza konsolę czy tablet, że gra musi być jedynie po wykonaniu swoich codziennych obowiązków, a nie w ich miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>