Furby, interaktywny przyjaciel Twojego dziecka

furby
Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu chcesz sprawić prezent osobie, którą lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.

furby
Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że niewielkich rozmiarów małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Niestety, mimo iż furby zabawki kontaktował się w paru językach, włączając „ojczysty” tłumacz holenderski na polski furbish – nie znał ani słowa w języku polskim.

Wiedz, że nasze odsyłacze kierują tylko do najbardziej interesujących witryn, na jakich wyszukasz tylko wartościowe dane.

Jednak wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotki a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie gubi swego kolorowego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć banalnie prostą i nieodpłatną aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze wymarzony dla siebie model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>