Furby, interaktywny przyjaciel Twojego dziecka

furby
Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu chcesz sprawić prezent osobie, którą lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.

furby
Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że niewielkich rozmiarów małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Niestety, mimo iż furby zabawki kontaktował się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim.

Wiedz, że nasze odsyłacze kierują tylko do najbardziej interesujących witryn, na jakich wyszukasz tylko wartościowe dane.

Jednak wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotki a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie gubi swego kolorowego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć banalnie prostą i nieodpłatną aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter.

Zaciekawił Cię opisywany temat? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy materiał (http://www.snuggly.pl/), który z pewnością niezwykle Cię zafascynuje. Zobacz!

Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze wymarzony dla siebie model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>