Egipt jest w dalszym ciągu świetną destynacją!

egipt
Nasz świat jest zbyt łatwy, abyśmy musieli siedzieć wyłącznie w ojczyźnie. Naturalnie i u nas nie brakuje wielu pięknych miejscówek, ale jeżeli posiadamy tylko pieniądze, paszport oraz nieco wolnego, bez dwóch zdań musimy docenić zagraniczne wyjazdy. Zresztą trudno przekonywać ludzi do wyjeżdżania – tzn. w 2013 roku odpoczywało poza granicami najwięcej Polaków w historii. To świetnie pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w jakimś z miast naszego kraju to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Choć naturalnie nie ma sensu poruszyć w owym tekście zagadnień związanych z biznesem. Przydałoby się chociażby na chwilę odpocząć, nareszcie zapomnieć o pieniądzach.

eccoholiday
Doskonałą destynacją dla zwykłego Polaka jest niewątpliwie Egipt. Pewnie pewni ludzie rzekną, że w końcu i tak nie ma bardziej typowego miejsca na wypoczynek, aniżeli Egipt. Jednakowoż należy pamiętać, iż bardzo często rzeczywistość jest taka, że to co nieco oklepane, jest najlepsze. W końcu last albo first minute w Egipcie to doskonała szansa na wypoczynek w bądź co bądź orientalnym kraju, ale jednakże za względnie nieduże pieniądze. Oferty first minute możesz znaleźć tutaj. Pewnie jest wielu ludzi, których i tak nie stać na nawet weekend nad Bałtykiem, lecz w zasadzie ciężko powiedzieć, że dla miłośników egzotyki można zaproponować coś sporo tańszego, niźli Egipt (dowiedz się więcej).

W zasadzie Egipt to idealna destynacja – mili ludzie, chociaż z pewnością traktują podróżnych jak skarbonki: głównie turyści z Rosji ich tak rozpieścili, względnie niewygórowane ceny, pyszne jedzonko, idealna pogoda i sporo zabytków światowej klasy powodują, że Egipt (eccoholiday.com/kraj/egipt/) może nie jawi się turystom jak eden – jest za biednie i brudno, lecz i tak jeżeli nie jesteśmy snobami, którym tylko Kenia czy Malediwy w głowie, zapewne będziemy pod bardzo dużym wrażeniem!

egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com

Dużo osób pyta się czy w ogóle jest jakikolwiek sens rezerwować first czy last minute – głównie boimy się o własne bezpieczeństwo. Cóż – tak naprawdę wypoczynek w Egipcie jest bardzo bezpieczny. Wiadoma sytuacja – kierowcy jeżdżą jak wariaci, ale przecież zapewne nie ma wielu Polaków, którzy wypożyczają samochód na miejscu. A poza tym, choć sytuacja społeczno – polityczna na terenie Egiptu znacząco się odmieniła, chyba na gorsze, to jednakowoż w dalszym ciągu typowy podróżny nie powinien obawiać się o własne bezpieczeństwo. Choć należy zachować ostrożność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>