Dzisiejsze artykuły dla dzieci

Kuchnia, zabawki z drewna
Obecnie sklepy z artykułami dziecięcymi świecą bogactwem artykułów. Do wyboru mamy mnóstwo produktów dopasowanych do wieku oraz płci dziecka. Od gier edukacyjnych, smoczków, artykułów codziennego użytku po krzesd i wózki. Wszystko uzależnione jest od tego ile chcemy wydać i naszego gustu.

Produkty dla świeżo upieczonych matek.

Zabawki
Autor: La Millou
Źródło: La Millou

Życie młodej mamy bywa trudny, nieprzespane noce, sterta prania i całodzienna opieka może dać się odczuć.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Zatem będą przydatne ekstra źródła, które przedstawią Ci masę newsów na ten temat. Zapraszamy zatem do wejścia w podany link.

Z ułatwieniem przyszli producenci asortymentu dziecięcego i oferują rodzicom produkty ułatwiające przewijanie, kąpiel czy usypianie. Mamy ogromny wybór podgrzewaczy do mleka, rejestratorów płaczu dziecka z drugiego pokoju. Praktycznym podarunkiem dla rodziców starszych dzieci, będzie z pewnością krzesełko do karmienia. Z jego pomocą latorośl nie wybrudzi nam ścian oraz obrusu w czasie karmienia a my, będziemy mogli bez trudu je karmić.

O czym trzeba pamiętać wybierając zabawkę?

Drewniane figurki czy porcelanowe lalki pomimo że ciągle wywołują radość dziecka to nie są już tak popularne jak kilkanaście lat temu. Teraz zostały wyparte przez edukacyjne zabawki, które oprócz atrakcyjnego wyglądu pełnią także funkcję nauczającą – błyszczą, grają, naśladują odgłosy zwierzaków czy mowę ludzką. Wszystko w celu wspomagania rozwoju dziecka i od najwcześniejszego wieku edukować.

Nauka i zabawa.

Zabawki edukacyjne są doskonałą formą nauki przez zabawę ale pamiętać należy również o zapewnieniu dziecku kontaktu także z zabawkami starodawnymi – jak na przykład konik na biegunach czy zabawki dla dzieci – huśtawki – linkbaby. Gwarantują one nie tylko frajdę, ale także wspomagają rozwój ruchowy dziecka i uczą koordynacji.

zabawka
Autor: VTech
Źródło: VTech

Dobrze wyposażone sklepy z produktami dziecięcymi ułatwiają życie młodym mamom oraz tym bardziej doświadczonym w opiece nad dzieckiem. Oferują to wszystko, czego kiedyś tak bardzo brakowało. Niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka oprócz zabawek, jest również ruch na świeżym powietrzu. Pamiętajmy o częstych spacerach z dzieckiem i o zapewnieniu kontaktu z innymi dziećmi. Wspinanie się po drabinach, huśtanie na huśtawkach czy zabawy na karuzeli zostają we wspomnieniach i towarzyszą nam w dorosłym życiu (sprawdź też zabawki ogrodowe dla dzieci).

Źródło: Zakupy Linkbaby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>