Świetnych koncertów jest w Polsce coraz większa ilość

images
Jeszcze dekadę temu Polska ogólnie nie była takim miejscem, w którym chętnie grywali zagraniczni wykonawcy. Niby byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy znacznym państwem, jednym z najludniejszych w Europie, ale tak czy siak nie można powiedzieć, iż potencjał Polski był odpowiednio wykorzystywany. Ale na szczęście w tym momencie jest lepiej: jeżeli ktoś uwielbia metal płyty cd/dvd, choćby w okresie letnim będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, zatem jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na Ziemi.

Widowisko operowe
Autor: Anyul Rivas
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda nawet za socjalizmu grali w naszym kraju wielcy, ale dopiero w 2014 roku występ legendarnego muzyka raczej nie jest czymś nietypowym. Kilka lat temu mogliśmy zazdrościć Czechom, ponieważ ich stolica regularnie gościła kultowych artystów, ale obecnie nawet Polak, którego najbardziej zainteresowała muzyka klasyczna i opera płyty cd/dvd nie musi jechać za granicę, aby w odpowiednich warunkach słuchać muzykę. Choć tak naprawdę na nieszczęście nie w każdym przypadku nagłośnienie na występach jest w porządku, godny poziom niestety nie jest w każdym przypadku. Być może hala w królewskim Krakowie będzie pod tym względem perfekcyjna?

Coraz lepsza oferta koncertowa powoduje, że ludzie po prostu mają bardzo duży wybór. Każdego dnia organizuje się koncerty: ska, rap, jazz płyty cd/dvd (doskonała muzyka znanych wykonawców w korzystnych cenach: metal płyty cd), melomani nie mają żadnych powodów do skarżenia się. Choć to pewnie wiadome, iż w dalszym ciągu nie ma w Polsce miasta takie jak Berlin czy New York – jednak jeśli chodzi o koncerty, W naszym kraju, szczególnie mowa o Stolicy, zdecydowanie nie jest źle, bardzo przeciętnie. Bądźmy w takim razie usatysfakcjonowani z polskiej sceny koncertowej!

Silny jest także u nas kabaret i musical płyty cd/dvd – chociaż pewnie niektórzy Polacy nie za bardzo przepadają za nowoczesnymi kabaretami (poszukaj ulubionych płyt w niższych cenach – porównaj: opera i muzyka klasyczna). Faktycznie nierzadko cechują się one słabym, wręcz żenującym poziomem. Jednakowoż są także porządne kabarety, poza tym w szczególności warszawska scena stand up nieustannie zwiększa swój poziom, jest coraz śmiesznej. W takim razie: ogólnie fani słuchania muzyki na koncercie nie mają zbyt wielu sensownych argumentów do narzekania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>