Czy w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze prawdziwi amatorzy rocka?

the doors
Jakimi właściwościami wyróżnia się autentyczny zwolennik muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego określonego jej gatunku, taki, który stara się być stale otwarty na nowatorskie mody i brać ze świata muzyki maksimum. Czy powinien zakupować ogrom płyt, wyjeżdżać na koncerty, zapisywać się na koncerty? Tak, to wszystko, lecz co jeszcze.Oczywiste, że prawdziwy meloman nie zaspokoi się przegraną wersją płyty. Co prawda, nie musi dzisiaj już zakupować płyt CD, gdyż rządzą pliki mp3, wszelako za taki plik należy wieść opłatę.

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/

Z drugiej strony, właśnie po tym, z jakiego nośnika korzysta użytkownik możemy dojść do wniosku, ile oznacza dla niego muzyka. Czy ma w swojej kolekcji płyty CD, a zbiór ta ciągle się rozbudowuje, czy może zbiera płyty winylowe? A może po prostu podoba mu się określony utwór, ale zamiast zakupić całą płytę nabędzie sobie plik mp3? Patrząc na to uczciwie, to autentyczny wielbiciel muzyki postara się bardziej, może nie będzie zakupował nie wiadomo, ilu płyt, ale od czasu do czasu odżałuje własne pieniądze na tradycyjny medium.

Nie będzie mu też szkoda pojechać na koncert określonej ulubionej grupy, chociaż jak wiadomo masę koncertów to duży ekspens. Nie będzie skąpił środków finansowych na biżuterie rockową, metalową czy rapową (biżuteria dla fanów rap,rock, metal), przeznaczy ostatnie fundusze na ekstra brelok rockowy, metalowy czy rapowy.

Zajmują Cię przeróżnego rodzaju branżowe artykuły? Zatem kliknij tutaj obsługa techniczna eventów i czytaj nasze kolejne teksty na ten temat. Liczymy na Twoją ocenę.

Nie pogardzi również fanklubem i jego członkami, będzie się z nimi spotykał na przeróżnego rodzaju spotkaniach, gdzie fani w chustach rockowych, metalowych czy rapowych (polecane chusty) będą uzupełniani przez fanów w czapkach rapowych, rockowych czy metalowych. Wszystko uwarunkowane jest od tego, jaki to będzie zgromadzenie, lecz warto zauważyć, że każdy z nich rządzi się swoja specyfiką.

Ale tak ciągnąc dalej w wątek zastanawia jedna sprawa: czy na pewno są jeszcze tacy fani? Czy żyjąc w świecie, gdzie całość jest dostępne online, nie liczy się posiadanie tylko osiągalność trzeba się starać, by wydać ostatnie środki finansowe na koncert czy płytę? Zasadne zapytanie, na które trudno udzielić odpowiedzi, jednak przeliczając liczbę sprzedanych płyt zobaczyć można, że z każdym roku spada liczba chętnych, żeby podtrzymać tę znakomitą tradycję zbierania tradycyjnych nośników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>