Dlaczego opłaca się zarezerwować wyjazd na letni urlop first minute?

Egipt, wakacje w Egipcie
W najzimniejszych miesiącach roku z nostalgią wyczekujemy okresu pory wiosennej i letniej. Długie, przepełnione słońcem dni wzbudzają energię do życia po ciężkim dniu pracy i chętniej planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Pomimo za oknem jest wciąż chłodno, szaro i posępnie jest to świetny czas na zaplanowanie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?

eccoholiday. biuro podróży
Rezerwacja pobytu wypoczynkowego w urokliwym miejscu, z dużym marginesem czasowym, daje multum korzyści. Biura podróży wyprzedzają się w ofertach na wakacje first minute w biurze Eccoholiday. Do wczesnej rezerwacji zachęcają także promocje, które w standardowej ofercie są osobno płatne, np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Cena wczasów również może zostać okazyjnie obniżona. W takiej sytuacji jednak obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, ponieważ liczba wczasów w promocyjnej kwocie może być bardzo mała, lub bardzo krótkim terminem na rezerwację.

Dlaczego akurat first minute?Nie licząc ofert z niezliczonymi promocjami cenowymi, na korzyść wakacji first minute przemawia więcej pozytywnych aspektów. Tworząc plan urlopu z wyprzedzeniem możemy wybrać sobie w pracy dogodny termin bez wielkiej rywalizacji z innymi współpracownikami, którzy jeszcze nie mają pomysłu na nadchodzące wakacje. Dodatkowo, dobrze jest wiedzieć, że gdy nie dysponujemy kwotą do opłacenia wybranej oferty wakacyjnej, możemy ”wziąć ją na raty”. Owa opcja płatności jest bardzo wygodna wśród klientów biur podróży. Pieniądze przesyła się w ratach . Data w której ostatnia transza powinna wpłynąć na rachunek ustalany jest z góry zobacz oświetlenie do wspinaczki) i odnotowywany w umowie.

wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Nie należy zapominać o najważniejszej zalecie wakacji first minute- o bogatym wyborze w ofertach. Gdy zima zamieni się w wiosnę, a temperatury za oknem przypomną o rychło nadchodzącym lecie, wówczas do biur podróży zawitają prawdziwe tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie pomyśleli o wcześniejszej rezerwacji, będą musieli zadowolić się tym co zostało .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>