Czy gra na konsolę to dobry pomysł na prezent dla dziecka na pierwszą komunię?

konwent graczy
Jednym z kluczowych chwil twojego dziecka jest bezspornie dzień przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to chwila wielkiej radości i wielu doznań, jednak wielokrotnie nasz małoletni nie do końca rozumie, jak przełomowy jest ten dzień. Przeżycia duchowe niejednokrotnie zasłania cała otoczka tej świętej i głębokiej chwili. Nasze dziecko ma świadomość, że w tym dniu zjawia się cała rodzina i najbliżsi znajomi, mama przygotowuje wyjątkową kolacje, a co najważniejsze od każdego dostanie prezent, materialny lub tematyczny. Te ostatnie elementy z pewnością biorą górę nad sprawami duchowymi. Z jednej strony nie można się temu dziwić, przecież mając 8-9 lat w głowie malucha góruje w szczególności zabawa. Zostając przy zagadnieniu przyjemności i podarunków należy przeanalizować co sprawi największą satysfakcję naszemu maluchowi.

gra Dead Island 2
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze ponad 10 lat temu w czasach, kiedy nie wszystkich było na wszystko stać, prezenty przekazywane z okazji omawianej uroczystości były bardziej drogocenne i niepowtarzalne, dlatego każdy maluch cieszył się, że dostał upragniony, długo oczekiwany prezent.

grając na konsoli
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej cenione w tamtych czasach były między innymi: rower, złoty medalik, magnetofon, deskorolka, ciekawa książka czy zegarek. Jednak z postępem czasu upodobania dzieci się rozwinęły, a ich oczekiwania i wiedza znacznie się powiększyły W tych czasach już nie wystarczy drobny upominek lecz prezent najwyższej technologii. Podobno obecnie najbardziej wyczekiwanym podarunkiem są różnorodne konsole do gier. Wiele osób, podchodzi do ich zakupu wyjątkowo sceptycznie jednak w pierwszej kolejności warto się im dokładnie przyjrzeć i zaznajomić z ich nowoczesną techniką. Wyodrębniamy dwa rodzaje tych urządzeń. Dostępne są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera a także konsole przenośne umożliwiające zabawę w dowolnych miejscach.

Do najbardziej znanych modeli zaliczamy przykładowo: Xbox 360, Play Station, Play Station 4, Play Station Portable PSP. Pomimo niezbyt niskiej ceny wyróżnia je wiele pozytywnych cech.

Warty polecenia wpis? Jeżeli tak sądzisz, sprawdź inne tego rodzaju artykuły na analizowany temat – bez marudzenia kliknij tu, więcej zobaczysz w linku (https://edukacjaaktywna.pl/przedszkole-kabaty/).

Przede wszystkim ich użytkowanie nie wymaga dużych umiejętności oraz specjalistycznej wiedzy. Następnym plusem jest to, że świetna zabawa możliwa jest gdziekolwiek jesteśmy i zaangażować do tego pomysłu możemy wielu najbliższych przyjaciół. Jednak do dobrej zabawy potrzebne są odpowiednie gry, które dostępne są w sprzedaży w nieograniczonej ilości. znacznym powodzeniem cieszą się gry wojenne i przygodowe, takie jak: kliknij i sprawdź, Call of Duty, Batman, Medal of Honor czy Battlefield. Ja sam uwielbiam takie tytuły jak Zielona Góra risen 3 władcy tytanów gra pc.

Jest coś także dla osób, które lubią się bać i pragną stać się częścią horroru, dla takich osobników idealnie sprawdzą się gry: Resident Evil, Aliens Colonial Marines, Gothic oraz Deadly Premonition. Jednak konsole wykorzystać można również w celach kondycyjnych. To także niebanalna rozrywka dla osób, które bez wychodzenia z mieszkania chcą utrzymać idealną figurę. Wystarczy zaledwie nabyć grę Dacerstar Party, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a przednia zabawa gwarantowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>