W jakim celu młodzi ludzie grają gry? Osobliwość naszych czasów, czy głupota?

gracz
Niekoniecznie tylko dzieci uwielbiają grać w gry. Jest to tym bardziej osobliwe, ponieważ faktem jest, że bez względu na to, jako kto się pracuje, jaki ma się status społeczny, ile ma się lat, lubi się grać w gry. Statystyki mówią same za siebie, że graczy w szczególności gier komputerowych jest dość sporo, liczba ta waha się w granicach 12 milionów Polaków.

gracz
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Zresztą ta liczba ciągle wzrasta. Dzisiejsze czasy trochę przeobraziły myślenie gier przez konsumentów. Obecnie to nie są jedynie głupoty zabierające dużo czasu, na chwilę obecną to fragment i to znacznie spory, teraźniejszej sztuki, czyli ważny komponent życia współczesnego konsumenta. Właśnie dlatego rynek gier niezwykle szybko się rozwija. Okazuje się również, iż coraz więcej kobiet uwielbia gry. W otoczeniu grających twierdzi się, iż gry będą sportem przyszłości i, zasadniczo, można z tym zgodzić, tym bardziej gdy do sportu zalicza się przykładowo szachy.

Gry są znakomitą zabawą, właśnie dlatego coraz więcej osób uwielbia tę postać przyjemności. Oprócz tego granie jest osobliwą rywalizacji. A w gruncie rzeczy każda osoba uwielbia gry przez coś innego. Od zarania dziejów gry towarzyszyły ludziom . Obecnie kiedy komputery są zasadniczą kwestią w życiu, naturalne jest to, iż szczególnymi względami cieszyć się powinny gry komputerowe lub na konsole. Osoby lubiące grać to nie jedynie dzieci czy młodzież, dzisiaj większa część grających to osoby dorosłe. A grać uwielbia zasadniczo każdy, tylko niektórzy grają regularnie, a niektórzy tylko czasami.

akcesoria do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia, że grom towarzyszą różne emocje. Od tych dość niemiłych po przyjemnych.Uczuć jest bardzo dużo, zacząć trzeba od strachu, który da się zanalizować dwojako, z jednej strony, lęk pokazuje się, kiedy grający obawia się porażki, z innej w trakcie grania pokazać się może lęk przed nagłymi zwrotami akcji (świetne klawiatury do gier). Podczas szybkich zwrotach akcji pojawia się także zaskoczenie i zdumienie, kiedy pokaże się w grze coś nieprawdopodobnego. Dobrych uczuć występuje jednak znacznie więcej. Zasadniczymi są duma i samozadowolenie z wygranych czy też przebytych przeszkód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>