Cyfrowe życie książki- saga Wiedźmin

audiobooki Sapkowski Wiedźmin
Obecnie książki możemy kupić już nie tylko w zwykłej formie, ale również utrwalone na innych nośnikach. Dla jednych z pewnością wciąż jest to swego rodzaju absurd, jednakże wieku konsumentów docenia książki utrwalone cyfrowo.

Sapkowski audiobook Wiedźmin
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Dużym zainteresowaniem cieszą się audiobooki. Niewiele osób wie, że książka mówiona ma swoją tradycję. W Polsce już w latach 30. firma płytowa Orpheon nagrała bajki Adama Mickiewicza, które wykonał aktor i malarz Mariusz Maszyński. Na rynku pojawiły się też klasyczne bajki i baśnie dla dzieci.

Oczywiście z czasem zmieniły się nośniki, na których nagrywa się książkę mówioną, jednak dorośli wciąż chętnie kupują dla dzieci tego typu nagrania. Po pierwsze jest to pożyteczny prezent, który rozwija wrażliwość malucha, jeszcze zanim nauczy się czytać samodzielnie. Oprócz tego jeśli po pracy jesteśmy zbyt zmęczeni, by samemu przeczytać dziecku książeczkę do snu, wtedy możemy włączyć audiobook.

Praktyczne audiobooki to również te do nauki języków obcych. Dzięki nim możemy uczyć się w każdym miejscu, na przykład w kawiarni. Należy mieć świadomość, że swoje zadanie spełnią nie tylko standardowe kursy na CD, ale również specjalnie zredagowana literatura anglojęzyczna.

Czasem zamieszczone w sieci informacje są fałszywe, ale jeżeli ciekawi Cię tego typu tematyka, to kliknij oraz zdobądź więcej informacji (kieta.pl/) również na analogicznej stronie.

Tym sposobem możemy szybciej przyswajać sobie kolejny język obcy.

Audiobook to także pożyteczne rozwiązanie dla osób niewidomych. Aktualnie nie wszystkie interesujące książki są tłumaczone systemem Braille’a, natomiast bardzo często można je nabyć w księgarni internetowej w formie audiobooka właśnie. Na dzień dzisiejszy bestsellerowe wydania bardzo szybko są nagrywane cyfrowo. Dla wydawców z pewnością jest to również kolejna forma dystrybucji rozchwytywanego hitu. Niektóre audiobooki to produkcje wyjątkowe, na które z wytrwale czekają fani książki. Naturalnie prym wiedzie aktualnie fantastyka. Wiedźmin audiobook sprzedaje się doskonale. Warto również pamiętać, że Andrzej Sapkowski jest twórcą nie tylko sagi o Wiedźminie, lecz także tzw. trylogii husyckiej. Amatorów jego książek ucieszy niewątpliwie fakt, że pod hasłem audiobooki Sapkowskiego odnajdą w sklepach więcej niż jedną pozycję. Także kolejne części sagi o Wiedźminie czekają już w kolejce do nagrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>