Co za sprzęt do grania i jaką gierkę dobrze mieć?

granatowy kontroler Xbox
Obecnie na wielbicieli grania czeka tak dużo najróżniejszych urządzeń, że ciężko wręcz wybrać, co zakupić. Podczas oczekiwania na autobus czy szkolnej przerwy doskonale będą się sprawdzać niewielkie, poręczne konsole lub smartfony albo tablety. Niewielkie rozmiary nie są wcale powodem tego, że będzie się źle na nich grać, ponieważ wydajnością już dawno przegoniły komputery sprzed dekady. Do grania stacjonarnego, w domu dużo lepsze powinny być tradycyjne komputery z mocną kartą graficzną, a także coraz bardziej wydajne notebooki, z których część posiada już komponenty gwarantujące wygodne, udane granie.

xbox 360
Autor: Justin Taylor
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz tak naprawdę dopiero zakup duże konsoli może pozwolić na prawdziwie przyjemne granie, przyłączona do dużych telewizorów i dobrego sprzętu audio gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Przede wszystkim rozmiar telewizora będzie miała duży wpływ na granie. Na dużym zwyczajnie obraz będzie znacznie wyraźniejszy, tak więc widać więcej szczegółów i co najważniejsze widoczny będzie dla całej rodziny, więc tak naprawdę granie przy wykorzystaniu konsoli może być wspólną, rodzinną zabawą na długie zimowe wieczory. Można zagrać w gry takie jak na przykład strategie na Xbox 360.

Ponieważ konsole są dedykowane tylko do grania, to parametry ich są pod to odpowiednio dobrane, komputerowy sprzęt o podobnej mocy będzie dużo droższy. Kolejną zaletą konsol jest duży wybór rozmaitych gier, w tym tytułów, jakie są dostępne tylko na te urządzenia. Do dyspozycji graczy są więc gry strategiczne xbox 360, w ten gatunek pogrywać można wiele jesiennych wieczorów i z pewnością nie powinny się znudzić. Miłośników czołgów, samolotów czy samochodów wyścigowych z pewnością będą interesować gry symulacyjne xbox 360, świetny obraz, jaki mogą zaoferować konsole spowoduje, że z pewnością ciężko będzie ich oderwać od gry na obiad (Zobacz łazanki makaron Czaniecki) czy do odrabiania lekcji. Oprócz tego same konsole, pomimo tego że wykorzystywane są do gry, niekiedy mogą zmusić grających do sporej aktywności fizycznej.

Na przykład gry taneczne przeznaczone na konsolę Xbox 360 to świetny sposób na to, żeby się trochę poruszać, a jednocześnie dobrze bawić ze znajomymi czy rodziną. Można się również przyjrzeć sportowym grom, dzięki używaniu trzymanych w rękach rejestratorów ruchu gra w takie gry rzeczywiście może zmęczyć niejednego gracza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>