Chcesz znaleźć ciekawe gry? Sprawdź nasze propozycje!

pro evolution soccer z kotem
Jesteś graczem i szukasz czegoś nieprzeciętnego i odkrywczego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które na pewno zdobędą twoją uwagę. Już wielu graczy na całym świecie zgodnie twierdzi, że są to wyjątkowe gry. Teraz na ciebie kolej.

Recenzje gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Na początek recenzja gry Wolf Among Us, pięcioodcinkowa gra-serial, jaka została stworzona przez studio TellTale Games. Tak, to ta sama ekipa, która jest odpowiedzialna za stworzenie kultowego The Walking Dead. Gra została podzielona na pięć blisko dwugodzinnych epizodów, wszystkie razem układają się w jedną fabularną całość. Wreszcie wszystkie części są już gotowe i wydane, tak więc to najlepszy czas na recenzję.

Największe brawa należą się autorom za wspaniałe skonstruowanie głównego bohatera oraz za zjawiskowy, brudny klimat opowieści. Co istotne, mamy historię opartą na wyborach, to jeszcze bardziej nakręca. Na plus zalicza się również fantastyczna ścieżka muzyczna. Są i wady. Najważniejsze z polskiego punktu widzenia najbardziej istotną z nich jest brak polskiej wersji językowej. Można również przyczepić się do fabuły, twórcy mogli nad tym pogłówkować, żeby była ona bardziej nieoczekiwana. Generalna ocena to mocna czwórka z plusem. Nie będzie piątki przez wspomniane zaniedbania.

Opinie o grach komputerowych i na konsole
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Jest też i druga propozycja, recenzja The Great War. Za tą nazwą kryje się przygodowa gra akcji zrealizowana w cudownej komiksowej oprawie graficznej. Prezentuje nam ona historię pięciorga ludzi, których losy przecinają się, a cała fabuła w klimacie pierwszej wojny światowej. Jeśli lubisz ”zręcznościówki” i ”przygodówki”, to zapewne tego typu gra przypadnie ci do gustu. Zaprojektowała ją firma Ubisoft, znana z tak interesujących wydawnictw jak „platformówka” z serii Rayman.

Identycznie, jak w sytuacji The Wolf Among Us, też przy okazji recenzowanej gry – Valiant Hearts ma wady. Chociaż gra jest wyjątkowo piękna, bardzo estetyczna, w klimacie komiksowym to da się w niej dostrzec trochę niekonsekwencji. Z jednej strony gra jest bardzo smutna, a z drugiej autorzy zaserwowali nam trochę komediowe postacie, nawiązujące przykładowo do typowo znanych narodowych stereotypów (Niemcy stale pija piwo). To na pewno specjalny zabieg i wielu ludziom może się podobać, jednak czuć, że coś w tej układance nie pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>