Azja to niesamowity kontynent!

Krajobraz Chin
Azja to fantastyczny teren – chociaż na pewno trzeba umieć odróżnić Kazachstan od choćby Państwa Środka, a Chiny od Iraku. Mówimy o wielkim kontynencie, a więc to zapewne całkowicie oczywiste, że wszelakie próby zgeneralizowania Azji nie mają większego sensu.

Krajobraz Chin
Autor: Robert Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo cieszy, iż wreszcie Polacy są w stanie zwiedzać państwa w Azji, kiedyś to było wielce utrudnione. Co prawda i w tej chwili nie jest za łatwo zwiedzać Azję, podstawową przeszkodą jest kasa, ale trochę bardziej ogarnięty pod pewnymi względami fan podróżowania, nawet jeżeli nie zarabia więcej, niźli średnia krajowa, bez cienia wątpliwości może za względnie nieduże środki odkryć Chiny bądź Rosję.

Początkujący podróżnik musi zwłaszcza polecieć do Tajlandii – doprawdy wycieczka Tajlandia spowoduje, że niemalże każdy turysta będzie chciał wrócić wielokrotnie do Azji. Fantastyczne widoki, smaczne jedzonko na ulicy, no i fantastyczni mieszkańcy – i to właśnie wszystko sprawia, iż zawsze Tajlandia pozwala się zakochać, w żadnym razie nie będziemy uważali po odwiedzaniu chociażby wyspy Phuket, że Tajlandia jest

eccotravel

przereklamowanym kierunkiem. Bangkok, czyli stolica Tajlandii jest interesującym miejscem, lecz bądź co bądź warto błyskawicznie udać się na południe – zwłaszcza Phuket to fantastyczna destynacja. A może wycieczka do chin także jest rewelacyjna?

W sumie wizyta w Tajlandii powoduje, że niejako przyzwyczaimy się do Chińczyków – w końcu duża część tajskiego społeczeństwa ma chińskie korzenie. Trudno w krótkim tekście napisać, które atrakcje Państwa Środka są najwspanialsze, lecz można śmiało rzec, iż bardzo dobrym rozwiązaniem jest poznawanie mega ogromnego chińskiego sukcesu. Zatem chodzi o to, że wycieczka (szerzej – https://www.lot.com/pl/pl/moje-ulubione-miejsce) do Państwa Środka jest w stanie spowodować, iż zauważymy z jakich przyczyn jest to tak bardzo szybko rozwijający się kraj. Na koniec tekstu warto także napisać, że Indie wycieczki pokazują, że nareszcie zobaczymy te legendarne kontrasty, zatem pomieszania dużego bogactwa z taką biedą, która praktycznie odbiera nam radość z poznawania Indii (zobacz nasze oferty).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>